• src nakliyat
  • SERHAT KIRTASİYE&KİTABEVİ ESENYURT
  • SRC SİGORTA

logo

81 Öğretmen Çanakkale’de

81 Öğretmen Çanakkale’de

´81 İlden 81 Öğretmen Çanakkale´de Buluşuyor´

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen ´81 İlden 81 Öğretmen Çanakkale´de Buluşuyor´ programı kapsamında 27-28 Mart 2017 tarihleri arasında yapılan etkinliklere katılan öğretmenlerden İstanbul ilimizi temsilen Beylikdüzü ilçesi Bizimkent ilkokulu Sınıf Öğretmeni Erkan ERKAN 30/03/2017 Perşembe  günü İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yafes BAKIRCI’yı makamında ziyaret ederek gerçekleştirilen gezi ve inceleme çalışmaları hakkında bilgi paylaşımında bulundular.

Öğretmenler arasında mesleki dayanışmanın güçlendirilmesi, öğretmenlik mesleğinin algı ve statüsünün yükseltilmesi, tarihi ve turistik mekânlar ile milli ve manevi değerlerimizin mahallinde görülüp incelenmesi ve katılımcı öğretmenlerin edindiği deneyimleri meslektaşları ve öğrencileri ile paylaşımını hedefleyen program  iki gün sürdü.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yafes BAKIRCI, Öğretmenimiz Erkan ERKAN’ ın İlimizi temsil etmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Sayın Müdürümüz: “81 İlden 81 Öğretmen Çanakkale’de Buluşuyor” programı kapsamında öğretmenimizin edindiği bilgileri, fırsat buldukça ilimizdeki öğretmenlerle paylaşmasını istedi.”  Ayrıca  Müdürümüz programın şehitlerimizin kanlarıyla suladığı Çanakkale’de yapılmasının da anlamlı olduğuna değindi.

Değerli öğretmenimiz Erkan ERKAN ise İstanbul´u temsil etmekten onur duyduğunu ve kendisine verilen görevi layıkıyla yapmaya çalıştığını söyledi.Aynı zamanda bu kutsal mesleğin bir temsilcisi olmaktan onur duyduğunu belirtti.

Etiketler: » » » » » »
Share
953 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+2 = ?