• src nakliyat
  • SERHAT KIRTASİYE&KİTABEVİ ESENYURT
  • SRC SİGORTA

logo

Afrin’e bir destekte Diriliş Gençlikten

Afrin’e destek yağıyor.

STK temsilcileri ve gönüllüler afrin’e destek vermeye devam ediyor.

Diriliş Gençlik federasyonu başkanı Berivan ALGIN Ve Türkiye’deki teşkilatlarıyla birlikte kilise gittiler.Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin’deki ‘Zeytin Dalı Harekatı’nda görev alan askerlere destek için gittiler.

Gaziantep’te toplanan büyük konvoy, araçlarla yola çıkarak, ülkeye yönelik her türlü terörü kınamak, terör örgütüne karşı Türk Silahlı Kuvvetlerinin yaptığı Zeytin Dalı Harekâtını desteklemek ve terörü lanetlemek için Kilis Öncüpınar sınır kapısına giderek Mehmetcige büyük moral verdiler.

Diriliş Gençlik Fedarasyonu Genel Başkanı Berivan Algın, izin verilmesi halinde Afrine de geçmek istedikleri ve kahraman mehmetcigimiz le omuz omuza vererek terör örğütleriyle savasmaya hazir olduğunu belirterek şunları söyledi:
Ülkemizin bu onurlu mücadelesini destekliyoruz. Her zaman Cumhurbaşkanımızın yanındayız, yanında olacağız, onurdur, şereftir. Biz de her zaman bu onurlu mücadelenin yanındayız inşallah
Bu harekatın ülkenin geleceği ve selameti için yapılması gerekti. Orada cephede canı gönülden çarpışan mehmetcigimize Allah yar ve yardımcısı olsun. Terör örgütüne silah dağıtan Amerika’yı kınıyoruz. Hiç bir zaman Türk’ün Türk’ten başka dostu yoktur, olmayacaktır.”

 Kaynak:gaziantepsonnokta.com

src haber – src ajans

Etiketler:
Share
666 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+5 = ?