• Ender Gül Anaokulu
 • nartanem anaokulu
 • eso erhan sarıca okulları

logo

Aldatan erkek neden inkar eder?

AŞK VE İLİŞKİLER

Aldatan erkek neden inkar eder?

  tarafından 14 Şubat 2018 tarihinde yayınlandı

Erkeklerin kadınlar tarafından beğenilmesi çok hoşuna giden bir durumdur. Beğenilmek bir erkeğe kendini güçlü hissettirir ve bunun devam etmesini ister. Hatta bazı erkekler kadınlar tarafından beğenildiği için kendilerini çok şanslı görebilir. Oysa kadınlar yapı olarak annelik duygusuyla evliliklerini sürdürebilmek için mücadele ederler. Erkekler tam aksine kadınlara sevgilerini kanıtlama durumunda olmayı hissetmek istemezler. Erkekler için “Sevmesem neden seninle beraber olayım?’”  gibi cümleler kurmak ‘’seni seviyorum’’ demekten daha kolaydır.

ALDATAN ERKEK NEDEN İNKAR EDER?

Erkeğin eşine sadık kalamama, tek eşli yaşayamama duygusu doğasında olan bir şeydir. Bu nedenle eşlerini ya da sevgililerini aldattıklarını inkar ederler. Yani erkekler aldattığını bir türlü kabul etmez.

 

Aldatan Erkek Neden İnkâr Eder?

Beni aldatıyor musun?

Eşinin ya da sevgilisinin kendini aldattığından şüphe eden bir kadın erkeğe “Beni aldatıyor musun ?” diye sorduklarında, hiçbir zaman  “Evet” cevabını vermeleri mümkün değildir. Bu sevdiğiniz erkeğin sizi hiç aldatmayacağı anlamına gelmez.

Erkekler Neden Dürüst Davranmazlar?

Aldatan erkek neden inkar eder? Erkeklere göre aldatmak sıkıntı verici bir durum değildir ve her zaman kendilerini haklı çıkartacak bir nedenleri vardır. Ama onlara göre aldatmanın dürüstlükle ilgisi olmadığından aldattıklarını hiçbir zaman kabul etmezler.

Erkekler Neden Dürüst Davranmazlar

ALDATMA ORTAYA ÇIKINCA

Eşini aldatan erkek, ilişkisi ortaya çıkmadıysa sorun yok inkar etmeye devam eder. Aldatma ortaya çıkınca  çiftler arasındaki sevgi bağı güçlüyse bunu aşabilirler. Ama bunun için öncelikle erkeğin eşini suçlamadan kendince sebeplerden dolayı kendisini aldattığını söyleyerek, af dilemesi gerekir. Birçok çift bu konuşarak bu sorunu yenebiliyor. Tabi bu birden olacak bir şey değil. Kadının eşine kaybettiği güvenin yeniden kazanabilmesi için,  zamana ihtiyaç var.

Aldatma Ortaya Çıkınca

Aşık Olduğu Halde Eşini Aldatan Erkek Neden inkar eder?

Aldatma sadece fiziksel birliktelik anlamına gelmez. Eşini Aldatan Erkek Neden inkâr eder? Âşık olduğu halde eşinin yanında iken bir başka kadına bakan erkeğe o kadına neden bakıyorsun diye sorsanız onu da inkâr eder. Çünkü bir erkek için yolda gördükleri güzel bir kadına bakıp iç çekmek zararsızdır.

Çiftler Arasında Aşk mı Seks mi Önemli?

Çiftler Arasında Aşk mı Seks mi Önemli?

Birçok erkek bu soruya aşk önemli diye cevap verecektir. Erkek bir şey hissetmediğim bir kadınla nasıl beraber olabilirim demesi bile eşini aldattığının bir işaretidir.  Onlar için tek kişilik ilişkiler aldatma sayılmaz. Zaten seks üzerine kurulu bir ilişki den çabuk sıkılırlar. Bakın bu da inkarın farklı bir yoludur. Erkeklerin aldatma dürtüsü altında yatan en önemli nedenlerden biri de hayatlarına renk katmaktır. Bu nedenle tek gecelik ilişkileri tercih ederler ve bunu aldatma olarak görmezler.

Etiketler: » » » »
Share
6070 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+7 = ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • src eğitim kurumları -Biz kimiz?

  14 Ocak 2020 DÜNYA, EĞİTİM, EKONOMİ, GENEL, GÜNDEM, KKTC- KIBRIS, KÜLTÜR SANAT, SON DAKİKA, YAZARLAR

  src eğitim kurumları kurucusu Ayşegül SARICA sorularımızı yanıtladı Biz Kimiz Çocuklarımızı büyük ve kalabalık yapılarda kaybolmadan, kişisel özelliklerini keşfederek, özgüveni yüksek bireyler olarak yetiştirip topluma kazandırmayı hedef edinmiş bir okuluz. Deneyimli kadromuzla, Milli Eğitim programlarına sadık kalarak, bir dizi uluslararası eğitim sistemini sentezleyerek bize özel oluşturduğumuz bir eğitim programı uyguluyoruz. Eğitim,hizmet ve sosyal etkinlik Kalitemizden asla ödün vermeden “Eğitim ve spor sevmekle başlar “sloganı...
 • Ender Gül Anaokulu Esenyurt’ta Bir Numara

  04 Ocak 2020 EĞİTİM, GENEL, GÜNDEM, KKTC- KIBRIS, SON DAKİKA, YAZARLAR

  İstanbul Esenyurt’ta faaliyet gösteren Ender Gül Anaokulu verdiği eğitimle Esenyurtun bir numarası oldu Okul öncesi eğitimin amacı çocuklarda öğrenmeyi sevdirmek ,öğrenmeye karşı ilgi uyandırmak ve çocukta olan yeteneklerini ortaya çıkarmaktır. src eğitim kurumları bünyesinde yer alan Ender Gül Anaokulu kurucusu Ayşegül SARICA “Eğitim ve Spor sevmekle başlar…sözünü önemsiyoruz, SİZ DEĞERLİ VELİLER, ÇOCUĞUNUZUN YETENEKLERİ VE FARKLILIKLARINI KEŞFEDİP YÜKSEK KALİTEDE EĞİTİM ALMASI İÇİN DENEYİMLİ, UZMAN ÖĞRETMEN VE EĞİTMEN KADRO...
 • Yazar Erhan SARICA anaokulu çocuklarıyla buluştu

  15 Temmuz 2019 EĞİTİM, GENEL, GÜNDEM, SON DAKİKA, YAZARLAR

  İstanbul Esenyurt ta Yazar Erhan SARICA öğrencilerle buluştu. Özel Ender Gül Anaokulu yıl sonu etkinliği kapsamında düzenlenen törende konuşan Yazar Erhan SARICA "Eğitim ve spor sevmekle başlar "dedi. ...
 • Ender Gül Anaokulu Yeni Eğitim Yılına Hazır

  15 Temmuz 2019 DÜNYA, EĞİTİM, GENEL, GÜNDEM, KKTC- KIBRIS, SON DAKİKA, YAZARLAR

  Esenyurt ta faaliyet gösteren Ender Gül Anaokulu Kurucusu Ayşegül SARICA yeni eğitim öğretim yılına hazırlanıyoruz dedi. İstanbul Esenyurt Çınar mahallesi Fiyaka Esenşehir sitesinde sekiz yıldır faaliyet gösteren kurum başarılı çizgisiyle kendinden söz ettiriyor. 2019-2020 eğitim öğretim yılı için kayıtlar devam ediyor,bizde hazırlıkları bitirmek üzereyiz. src haber ...