• src nakliyat
 • SERHAT KIRTASİYE&KİTABEVİ ESENYURT
 • SRC SİGORTA

logo

Aldatan erkek neden inkar eder?

AŞK VE İLİŞKİLER

Aldatan erkek neden inkar eder?

  tarafından 14 Şubat 2018 tarihinde yayınlandı

Erkeklerin kadınlar tarafından beğenilmesi çok hoşuna giden bir durumdur. Beğenilmek bir erkeğe kendini güçlü hissettirir ve bunun devam etmesini ister. Hatta bazı erkekler kadınlar tarafından beğenildiği için kendilerini çok şanslı görebilir. Oysa kadınlar yapı olarak annelik duygusuyla evliliklerini sürdürebilmek için mücadele ederler. Erkekler tam aksine kadınlara sevgilerini kanıtlama durumunda olmayı hissetmek istemezler. Erkekler için “Sevmesem neden seninle beraber olayım?’”  gibi cümleler kurmak ‘’seni seviyorum’’ demekten daha kolaydır.

ALDATAN ERKEK NEDEN İNKAR EDER?

Erkeğin eşine sadık kalamama, tek eşli yaşayamama duygusu doğasında olan bir şeydir. Bu nedenle eşlerini ya da sevgililerini aldattıklarını inkar ederler. Yani erkekler aldattığını bir türlü kabul etmez.

 

Aldatan Erkek Neden İnkâr Eder?

Beni aldatıyor musun?

Eşinin ya da sevgilisinin kendini aldattığından şüphe eden bir kadın erkeğe “Beni aldatıyor musun ?” diye sorduklarında, hiçbir zaman  “Evet” cevabını vermeleri mümkün değildir. Bu sevdiğiniz erkeğin sizi hiç aldatmayacağı anlamına gelmez.

Erkekler Neden Dürüst Davranmazlar?

Aldatan erkek neden inkar eder? Erkeklere göre aldatmak sıkıntı verici bir durum değildir ve her zaman kendilerini haklı çıkartacak bir nedenleri vardır. Ama onlara göre aldatmanın dürüstlükle ilgisi olmadığından aldattıklarını hiçbir zaman kabul etmezler.

Erkekler Neden Dürüst Davranmazlar

ALDATMA ORTAYA ÇIKINCA

Eşini aldatan erkek, ilişkisi ortaya çıkmadıysa sorun yok inkar etmeye devam eder. Aldatma ortaya çıkınca  çiftler arasındaki sevgi bağı güçlüyse bunu aşabilirler. Ama bunun için öncelikle erkeğin eşini suçlamadan kendince sebeplerden dolayı kendisini aldattığını söyleyerek, af dilemesi gerekir. Birçok çift bu konuşarak bu sorunu yenebiliyor. Tabi bu birden olacak bir şey değil. Kadının eşine kaybettiği güvenin yeniden kazanabilmesi için,  zamana ihtiyaç var.

Aldatma Ortaya Çıkınca

Aşık Olduğu Halde Eşini Aldatan Erkek Neden inkar eder?

Aldatma sadece fiziksel birliktelik anlamına gelmez. Eşini Aldatan Erkek Neden inkâr eder? Âşık olduğu halde eşinin yanında iken bir başka kadına bakan erkeğe o kadına neden bakıyorsun diye sorsanız onu da inkâr eder. Çünkü bir erkek için yolda gördükleri güzel bir kadına bakıp iç çekmek zararsızdır.

Çiftler Arasında Aşk mı Seks mi Önemli?

Çiftler Arasında Aşk mı Seks mi Önemli?

Birçok erkek bu soruya aşk önemli diye cevap verecektir. Erkek bir şey hissetmediğim bir kadınla nasıl beraber olabilirim demesi bile eşini aldattığının bir işaretidir.  Onlar için tek kişilik ilişkiler aldatma sayılmaz. Zaten seks üzerine kurulu bir ilişki den çabuk sıkılırlar. Bakın bu da inkarın farklı bir yoludur. Erkeklerin aldatma dürtüsü altında yatan en önemli nedenlerden biri de hayatlarına renk katmaktır. Bu nedenle tek gecelik ilişkileri tercih ederler ve bunu aldatma olarak görmezler.

Etiketler: » » » »
Share
3420 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+6 = ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • İMAMOĞLU’nun KKTC’de İşi ne?

  11 Mayıs 2019 DÜNYA, GENEL, GÜNDEM, KKTC- KIBRIS, SON DAKİKA, YAZARLAR

  İstanbul Belediye Başkanlığı seçimlerine şaibe bulaştıran mazbata öncesi daha aday statüsündeyken Anıtkabir'e gidip Anıtkabir defterine makam ihlali yaparak ,suç işleyip İstanbul Büyükşehir belediye başkanı diye imza atan toplumu karıştıran İMAMOĞLU'nun KKTC'de İşi ne? Şimdiki hedefi ne makaryos heykelini niçin diktiğinimi anlatacak .yoksa hangi projenin kaçıncı evresinde ? Rauf Denktaş ın mezarını Ziyaret etti. Sibel ŞEN src haber KKTC...
 • Mobbing Bir Hastalıktır

  11 Nisan 2019 EĞİTİM, GENEL, GÜNDEM, YAZARLAR

  Mobbing Bir Hastalıktır Mobbing iş yerinde çalışma hayatında çalışanlara uygulanan baskı,yıldırma eylemidir. Bezdiride dediğimiz bu olay bir hastalıktır, Sistematik bir şekilde uygulanmaktadır Eğitimci yazar Erhan SARICA...
 • BEN YALNIZIM,BEN YALNIZIM,YALNIZIM

  11 Nisan 2019 EĞİTİM, GENEL, GÜNDEM, SON DAKİKA, YAZARLAR

  BEN YALNIZIM,BEN YALNIZIM,YALNIZIM… Çalışma ortamında mobbing üst düzey yöneticilere bağlı olarak dahada karmaşık bir hal alabilir.Ve yine üst düzey yöneticinin beceriksizliği mobbingin şiddetinin artmasınada olanak sağlar.    Mobbing uygulayıcısı kendisi için uygun bir ortam bulmuştur artık.Bu durumun tadını çıkarmaya başlar. Mobbing mağduru ise bu durumda çaresiz kalmıştır.İçinde bulunduğu durumu üst düzey yöneticilere anlatmakta ve ispatlamakta çaresiz kalacaktır.Velev ki onlarda mağduru suçlayacak ve bu süreci olumsuz yönde etkileyecekle...
 • Üç Yanlış Bir Doğruyu Götürmüyor

  10 Nisan 2019 EĞİTİM, GENEL, GÜNDEM, YAZARLAR

  Üç Yanlış Bir Doğruyu Götürmüyor. Mehmet Nuri KAYNAR Aldığımız temel eğitimde, daha küçük yaşlardan itibaren bilinçaltımıza hata yapma korkusu yerleşmiştir. Başarılı olmanın hata yapmamak olduğu öğretilmiştir. Formül basittir: “Hata yapma, ezberle, ama sana sorulduğunda mutlaka doğru cevabı söyle. Bilmiyorsan sus. Unutma üç yanlış bir doğruyu götürür.” Sadece okul yıllarında değil, yetişkinler olarak gündelik hayatta da bu böyle değil mi? Soru sorulup görüş istendiğinde katılımın az olması çoğu zaman bundandır. Birçok insan hata yapma ko...