• src nakliyat
  • SERHAT KIRTASİYE&KİTABEVİ ESENYURT
  • SRC SİGORTA

logo

ALTINOKTA KÖRLER DERNEĞİ İSTANBUL ŞUBESİ

ALTINOKTA KÖRLER DERNEĞİ İSTANBUL ŞUBEMİZDE BUGÜNE KADAR YAPTIKLARIMIZ BUGÜNDEN SONRAKİ GÜNLERDE YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR.

Altınokta Körler Derneği İstanbul Şubemizde 2 Aralık 2012 tarihinden bu güne kadar elle tutulur, gözle görülür, kulakla işitilir çok büyük değişiklikler, farklılıklar, farkındalıklar, ilkler yaşanmıştır. Altınokta Körler Derneği İstanbul Şubemiz 25 Mayıs 2014 tarihine kadar Altınokta Körler Derneği İstanbul Şubesi Ben Değil Bizler, 25 Mayıs 2014 tarihinden itibaren de Altınokta Körler Derneği İstanbul Şubesi Ben Değil Bizler ailesi olarak yaptığı faaliyetlerden dolayı anılmaya başlanmıştır. Kendisine özel forma diktirilerek özel günlerde ve bazı etkinliklerde formaları giymeye başlamıştır. Görme Özürlüler Derneği ile ve Esenler Görme engelliler derneği ile kardeşlik bağı oluşturulmuş günden güne bu bağ daha da geliştirilmiştir. Bu üç dernekle belirli tarihlerde toplantılar yapılarak İstanbul İlinde görme engelli dernekleri platformu kurulması için çalışmalar yürütülmüştür. İstanbul da bulunan bazı görme engelli dernekleriyle de görüşmeler yapılmış olup çalışmalar devam etmektedir. Milli, dini günler, haftalar, aylar kutlanmaya başlanmış, örf, adet, gelenek ve göreneklere sadık kalınarak yaşanması ve yaşatılması sağlanmış, değişim ve gelişime devamlı açık olunmuştur.
Milli günlerde derneğimizde buluşularak sıra oluşturulup davul eşliğinde meydanlara gidilmiş, derneğimizde bu günlerle ilgili anma programları yapılmış, 10 Kasım günl

Etiketler: » » » » » »
Share
619 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.