• Ender Gül Anaokulu
  • nartanem anaokulu
  • eso erhan sarıca okulları

logo

Ana Sınıfı Mobilyaları ve Okul Donanımları

Ana Sınıfı Mobilyaları,Spor malzemeleri Montessori Materyalleri,Akıl ve zeka oyunları ve Okul Donanımları Hepimizin ihtiyacı.

Ana sınıfı öğretmenleri ve okul idarecileri bu sıkıntıyı hep yaşarlar.Hele helede mekezden uzakta görev yapanlar.

Okullarda herzaman ihtiyaçlar bitmez.Özelliklede Anadoluda görev yapan idareci ve öğretmenler donanım sıkıntısı çekerler İhtiyaçların karşılanmasında zorluk yaşarlar.Ana Sınıfı Mobilyaları,Spor malzemeleri Montessori Materyalleri,Akıl ve zeka oyunları,Legolar,Oyuncak gurubu,Müzik köşeleri,Ahşap oyuncaklar,İlgi köşeleri,Drama malzemeleri,fen ve doğa köşeleri,İç ve Dış mekan oyun parkları,Oyun sınıfı halıları ve Okul Donanımları Hepimizin ihtiyacı.

Yıllardır bu işi yapan bir firmaya ulaşmak da her zaman mümkün olmaya biliyor.Referansları güçlü bir firma bulmak hayali hep kurulur.İNZA Okul ve Kent Mobilyaları İnşaat san. ve tic. LTD.ŞTİ. İstanbul Avcılar’da yıllardır hizmet vermeye devam ediyor.

Ümraniye Kymakamlığından tutunda,Beylikdüzü Rehberlik Araştırma Merkezine,Esenyurt Rehberlik Araştırma Merkezine, kadar bir çok resmi kurum ve kuruluş bu hizmeti buradan almaktadır.

İNZA Okul ve Kent Mobilyaları İnşaat san. ve tic. LTD.ŞTİ.

Adres ve iletişim;

0 505 696 01 06

0 212 423 28 64

Avcılar İSTANBUL

src haber – src ajans

 

Etiketler: » » » » » » » »
Share
509 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+3 = ?