• src nakliyat
  • SERHAT KIRTASİYE&KİTABEVİ ESENYURT
  • SRC SİGORTA

logo

Antalya Diamonds Clup Otelde Yaşananlar Tam Bir Fiyaskoydu…

 Suriyeli Çocukların Türk milli Eğitim Sistemi Entegrasyonu Projesinde Kapsamın Düzenlenen Etkinlikte O Otelde Neler Yaşandı?

Suriyeli çocukların Türk milli eğitim sistemine  entegrasyonunun desteklenmesi projesi kapsamında Antalya kemer  Diamonds Clup otelde düzenlenen eğitim etkinliğinde tam bir fiyasko yaşandı..Kapıda hoş geldin pankartıyla karşılanan eğitimciler  otelden içeri adım atar atmaz, gördükleri manzara karşısında yaşananlar tek kelime ile tam bir fiyaskoydu Suriyeli çocukların Türk milli eğitim sistemine  entegrasyonunun desteklenmesi projesi kapsamında düzenlenen eğitim etkinliğinde Türkiye’nin dört bir yanından Antalya kemere gelen eğitimciler otelde  dışarı da kaldı Oteldeki odalar temiz olmadığı gibi  musluklardan çamur akıyor. Otel dışında kalarak mağdur olmuş yüzlerce eğitimci ve otel yetkililerin tek diyebildiği sizin mağduriyetinizi gidereceğiz. Suriyeli çocukların Türk milli eğitim sistemine  entegrasyonunun desteklenmesi projesi gibi önemli bir etkinlikte Antalya kemer Diamonds Clup otelde yaşananlar. Yorumu sizlere Bırakıyoruz.

İşte O Üzücü Anlardan Kareler…

Antalya  Diamonds Clup Otelde Musluklardan Çamur Akıyor

 

Suriyeli Çocukların Türk milli Eğitim Sistemi Entegrasyonu Projesi Toplantısına Katılan  Eğitimciler Dışarıda Kaldı.

 

İşte Eğitimcilerin Otel Dışında Kaldıkları Anlardan Kareler…

 

Otel Yetkilileri İle  Eğitimciler Arasında Geçen Diyaloğa Dikkat!!!!

Otel dışında kalarak mağdur olmuş yüzlerce eğitimci ve otel yetkililerin tek diyebildiği sizin mağduriyetinizi gidereceğiz. Suriyeli çocukların Türk milli eğitim sistemine  entegrasyonunun desteklenmesi projesi gibi önemli bir etkinlikte Antalya kemer Diamods Clup otelde yaşananlar. Yorumu sizlere Bırakıyoruz.

Yazan Dilek Soyak

Antalya Diamods Clup Otel İşte O Geceden Canlı Görüntüler…

 

Etiketler: » » » » » » »
Share
2860 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+2 = ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI