• Ender Gül Anaokulu
  • src eğitm kurumları

logo

AREV’DEN YILSONU SERGİSİ VE İFTAR DAVETİ

AREV’DEN SERGİ VE İFTAR

GELENEKSEL İFTAR SOFRAMIZDA BULUŞALIM

Arev Eğitim ve Hizmet Vakfında gerçekleştirilen Yılsonu Sergisinde 1 yıl boyunca çalışmalarını sürdüren öğrencilerin ürünleri sunulacaktır.

Aras Marmara Eğitim Vakfı (AREV) tarafından düzenlenen Uyum Çarşı’da geleneksel iftar yemeği gerçekleştirilecektir. Bir çok bürokrat ve siyasetçinin katılacağı iftar yemeğine, STK temsilcileri ve Beylikdüzü meclis üyelerinin yanısıra Beylikdüzü’nün tanınmış simaları ve vatandaşlar da davetlidir.

Geleneksel hale gelen AREV’İN İftar Yemeği geçen yılda yapılmıştı.Dualar eşliğinde açılan oruçların ardından AREV çalışmalarını konu alan barkovizyon gösterisi konuklara sunuldu. AREV Vakfı Başkanı Vehbi Orakçı yaptığı konuşma ile iftara katılanlara teşekkürlerini sunmuştu. Orakçı bu tür toplantıların önemini vurguladığı konuşmasının devamında, “Zamanımız birlik beraberliğin en önemli olduğu zamanlardır. AREV olarak tüm gücümüzle bu amaç doğrultusunda çalışanların arkasındayız, yanındayız. Buna toplumumuzun ihtiyacı var. Çünkü siyasi görüşümüz ne olursa olsun hepimizin gönlünde istikrarın sürmesi, ülkenin büyümesi arzusu yatıyor” vurgusunu İslam dünyasının yaşadığı zorlukları ülke gündemine değinerek belirtmişti.

Geçen yılki İftar Proğramına Yaklaşık bin kişinin katılım göstermişti.

HABER: MESUDE TOKEL

 

Etiketler: » » » » » » » »
Share
934 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+1 = ?