• Ender Gül Anaokulu

logo

24 Eylül 2017

Artık Bu Kadarınıda Pes

Bu gün İstanbul Esenyurt’ta yaşananlar bunlar malesef tüm Türkiye’nin ve hatta dünyanın sorunu ve bence en önemli sorunu acilen çözüm bulunmalı yoksa sonumuz felaket olacak.

Ailesiyle çocuğuyla Esenyurt meydana gezmeye gelen genç yolda bonzai aldı. Ailesiyle Esenyurt meydanda dolaşırken krize girdi. Meydanda nöbet tutan Zabıta ekipleri olaya müdahale etti. Ailesiyle birlikte araca bindirilerek en yakın sağlık kuruluşuna yollandı. Ancak tam olay bitti rahat ber nefes aldık derken bir kaç metre ilerde başka bir vatandaş uyuşturucu madde komasına girdi. Esenyurt belediye zabıta ekipleri tarafından Olaya yine müdahale edildi krize giren gencin eli yüzü soğuk suyla yıkandı, sağlık ekiplerine haber verildi 112 sağlık ekipleri olaya müdahale etti. Vatandaş bu durumu isyan etti. Bağımlılıkla mücadele edilmeli diye isyan ettiler. 

BAĞDER Bağımlılığa Karşı Eğitim Yardımlaşma ve Korunma Derneği Beylikdüzü İlçe Başkanı Erhan SARICA olaya müdahale edenler arasındaydı.

BAĞDER Beylikdüzü İlçe Başkanı Erhan SARICA hükümetin, valiliklerin,kaymakamlıkların, belediyelerin ve tüm STK’ların ivedilikle bu konu üzerinde çalışmalarını ve bu konuya acil çözüm bulmalarını söyledi. SARICA Yarın çok geç olacak. Birinci öncelik geleceğimiz, gençlerimiz dedi. Geleceğimizi böylelikle yok etmeye çalışıyorlar dedi. 

Haber:Ayşegül SARICA-srchaber

Fotoğraf:src haber

Etiketler: » » » » » » » » » » »
Share
759 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+3 = ?