• src nakliyat
  • SERHAT KIRTASİYE&KİTABEVİ ESENYURT
  • SRC SİGORTA

logo

Aşagı Aydere köyü Başkanını Seçiyor

Hanak Aşağı Aydere köyü kültür yardımlaşma ve dayanışma derneği seçime gidiyor.Seçim öncesi adaylar belli olmaya başladı.Esenyurdun başarılı işadamlarından ve sivil toplum kuruluşları yöneticisi olan Bulent Beşli adaylığını açıkladı.

Bizde src haber ailesi olarak ,Ardahan ili Hanak ilçesi Aşagı Aydere köyü Başkanlığına aday Bülent Beşli kardeşimize başarılar dileriz. Hem src haber ,hem STK’larımızla,hem basın kuruluşları olarak üzerimize ne düşerse hazır olduğumuzu iletiriz .

Aşagı Aydere köyü Başkanını Seçiyor.

Adaylığını sosyal medya hesaplarından duyuran Bülent Beşli şöyle açıklama yaptı;

Değerli dostlarım kıymetli Köylülerim Hanak Aşağı Aydere köyü kültür yardımlaşma ve dayanışma derneğimizin önümüzdeki süreçte yapacağı seçimde başkan adayı olduğumu açıklıyorum. 2 yıl boyunca köyümün gençlik kolları kurucu başkanlığı görevini yaparak çeşitli faliyetlerde bulundum. Amacım, “Halka hizmet Hakka hizmettir”bilinciyle bu süreçtede sizlere hizmet etmek için bu göreve talibim. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Allah birliğimizi dirliğimizi daim etsin. Rabbim köyümüz için hayırlısı neyse onu nasip etsin,dedi.

src haber – src ajans

Etiketler: » » » » » » » »
Share
962 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+6 = ?