• Ender Gül Anaokulu
  • nartanem anaokulu
  • eso erhan sarıca okulları

logo

24 Mart 2017

Avcılar Belediye Başkanı Dr. H.Handan TOPRAK BENLİ

Avcılar Belediye Başkanı Dr. H.Handan TOPRAK BENLİ

Başkanın mesajı

Halkçı belediyecilik geleneğimiz çerçevesinde, halkın gereksinimleri ve önceliklerini göz önünde bulundurularak memnuniyetleri sağlanacaktır. Sonuç odaklı olan sistemimiz, hizmetin kalitesini, güvenilirliğini ve verimliliğini sürekli geliştirmeye yönelik olacaktır.

Halkçı belediyeciliğimizin en önemli unsurlarından biri, ulaşılabilir olmasıdır. Halkımız, belediye hizmetlerine ve belediye başkanına kolay bir şekilde ulaşabilecektir.

Yaşam biçimine, yaşam alanlarına ve doğaya saygılı belediyecilik anlayışıyla kentsel gelişimimizi, dönüşümümüzü gerçekleştirmeye özen göstereceğiz.

Kentsel dönüşümde Avcılar halkının paydaşı olunacak, evlerinin ellerinden alınıp göç ettirilmelerine asla izin verilmeyecektir. Yerinde dönüşümün uygulanması ve kırsaldan göç edip bu mahallelerin geçmişte ceremesini çekenlerin, bu yeni kentin sahibi olması sağlanacaktır.

Kent konseyleri etkinleştirilecek ve halk meclisleri kurulacaktır. Halk meclislerinde alınan kararlar belediye meclisinin birinci gündem maddesi olacaktır.

Avcılar, spor, sanat ve kültür merkezlerinin olduğu kentli yaşama kavuşacak, sosyal yaşamı kolaylaştırıcı ve anne memnuniyetini sağlayacak hizmetler sunacaktır. Kadının sosyal ve ekonomik hayata katılımı ve kadının özgürleşmesi sağlanacaktır. Anne memnuniyeti, toplumun çekirdeği olan “Aile Memnuniyeti”ni ve dolayısıyla Avcılarda yaşayan tüm halkın memnuniyetini gerçekleştirecektir.

Etiketler: » » »
Share
562 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+2 = ?