• src nakliyat
  • SERHAT KIRTASİYE&KİTABEVİ ESENYURT
  • SRC SİGORTA

logo

Avcılar ve Esenyurt’ta Erkek Kuaföründen Örnek Davranış

İstanbul’un Avcılar ve Esenyurt ilçelerinde Erkek kuaförlüğü yapan ve aynı zamanda bağımlılıkla mücadele için ömrünü vakfeden biri var.

Bu kişi Öztürk KARAHAN dan başkası değil tabikide.

Avcılar ve Esenyurt’ta Erkek Kuaför Salonu işletmeciliği yapan Öztürk KARAHAN BAĞDER Bağımlılıkla Mücadele ve Eğitim Derneği bşkanlığıda yapmaktadır.

Öztürk KARAHAN ; Erkek berberi esnaf arkadaşlar benim tarifelerimin düşüklüğünden şikayetçiler. Bu konuyu devamlı olarak her platformda dile getiriyorlar.
Şunu açıklamakta yarar görüyorum.
Ben Berberler Odası denilen işe yaramaz kurumun tarifelerine göre uygun fiyatla çalışıyor olabilirim. Ama halkımızın gelirine ve yaşam standardına uyan fiyat tarifemi kendim belirliyor ve uyguluyorum.

Ben bir kişiden alınması gereken parayı alıyorum. Fazlasını almıyorum sadece.
Yani aslında BEN UCUZ TARİFEYLE ÇALIŞMIYORUM, BERBERLER ODASINA BAĞLI ESNAFLAR YÜKSEK TARİFEYLE ÇALIŞIYORLAR. Ve ben bunların yüksek fiyatla çalışmalarını anlayamıyorum. 8 saat çalışması karşılığında 53 tl alan bir insanın 1 günlük kazancını yarım saatte almanın doğru olmadığına inanıyorum.
Ve bütün berber esnafını da normal tarifeyle çalışmaya davet ediyorum. Gelin elinizi vatandaşın cebinden çıkarın berber arkadaşlar. Aldığınız o yüksek tarifeler haramdır haram.
Yazık günah kardeşim. Sizlere hiçbir hizmet getirmeyen bir odanın nesini savunuyorsunuz. Senelik verdiğiniz aidatların nereye gittiğini sorgulayın azıcık. Ben de biliyorum sizler de biliyorsunız sizin paralarınızın nerelerde yenildiğini. Derneğinizi sorgulayın azıcık. Ama önce kendi vicdanınızı ve aklınızı sorgulayın. diye açıkla yaptı.

 

src haber – src ajans

Etiketler: » » » » »
Share
370 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+9 = ?