• src nakliyat
  • SERHAT KIRTASİYE&KİTABEVİ ESENYURT
  • SRC SİGORTA

logo

27 Mayıs 2017

AVRUPA TIP MERKEZİ,Burada Sağlığınız Önemli

AVRUPA TIP MERKEZİ,Burada Sağlığınız Önemli

İstanbul Esenyurt’ ta Doğan Araslı Caddesi üzerinde bulunan Avrupa Tıp Merkezi sağlık dağıtmaya devam ediyor.

Avrupa Tıp Merkezi, 2007’den bu yana hastalarının ve tüm çalışanlarının Avrupa Tıp Merkezi’ne duydukları güveni karşılıksız bırakmayarak kaliteli, hijyenik, standartlara uygun, dürüst ve ilkeli hizmet sağlık hizmeti sunmaktadır.

Avrupa Tıp Merkezi , bünyesinde bulunan uzman doktor kadrosu ve ileri teknolojisiyle kendisini tercih eden hastalarına birçok dalda hizmet vermektedir.

Türkiye’de ve dünyanın her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, herkesin ve her kesimin sağlık merkezi olan, hasta ve yakınlarını en değerlisi olarak kabul eden, saygın, kurum değerlerine bağlı örnek bir sağlık merkezi olmaktır.

İlkelerimizden asla ödün vermeden uzman kadromuz ile teknolojik gelişmeleri takip eden; hasta haklarına saygı duymak ve moral değerlerini arttırma odaklı sınır tanımayan hizmet anlayışı ile sektörde fark yaratarak uluslararası bir marka olmak.

Avrupa Tıp Merkezi, Acil servis,Ağız ve diş sağlığı,Aile hekimliği Algoloji,Anestezi ve reanimasyon,Check-up,Cildiye,çocuk sağlığı ve hastalıkları,Endoskopi,fizik tedavi ve rehabilitasyon,Genel cerrahi,İç hastalıkları,Kadın hastalıkları ve doğum,Kalp ve damar cerrahisi,Kardiyoloji,Kulak burun boğaz hastalıkları,Medikal estetik,Ortopedi ve travmatoloji,Üroloji alanlarında hizmet vermektedir.

Doğan Araslı Caddesi, No:114

Esenyurt/İstanbul   0 212 699 30 02

 

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
667 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+2 = ?