• Ender Gül Anaokulu
  • nartanem anaokulu
  • eso erhan sarıca okulları

logo

24 Şubat 2019

Azmi EKİNCİ Esenyurt Milliyetçi Hareket Partisi ile İstişare Toplantısında

        Ak parti Esenyurt Belediye Başkan adayı AZMİ EKİNCİ  Milliyetçi Hareket Partisi Esenyurt İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği istişare toplantısına katıldı.
 Ak parti Esenyurt Belediye Başkan adayı AZMİ EKİNCİ ;Milliyetçi Hareket Partisi Esenyurt İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği istişare toplantısına katılmaktan büyük mutluluk duydum Millet aklı, Cumhur İttifakı ile Esenyurt kazanacak. Birliğimiz samimiyetle, güçlenerek devam ediyor Durmak Yok Yola Devam dedi.
          MHP Esenyurt İlçe Başkanlığının Düzenlediği Cumhur İttifakı toplantısına, Esenyurt Belediye Başkan Adayı  Azmi EKİNCİ MHP Belediye Meclis Üyesi Adayları Hüseyin KAYA , Zafer TİMUR , Davut GEZER , Arife PEKER ve Şükrü GÜL Katıldılar. Gerçekleştirilen  Aday Tanıtım Programı güzel geçti. Programa Katılan MHP Esenyurt ilçe başkanı Halil KAVAL, Akp Esenyurt İlçe Başkanı Yasir ÇELİK TÜRK Eğitim Sen 9 Nolu Şube Başkanı Ender AKTAN ve Yönetimine, Arpaçay Belediye Başkanı Erçetin ALTAY ,TÜRK Sağlık Sen İlçe Başkanı Sn.Hüseyin ŞİMŞEK ,27.dönem Milletvekili Adayımız Sn.Uygar Oral ÖZTÜRK Kıymetli Dernek Başkanlarımız ve yönetimleri Sn Muhtarlarımız ve Muhtar Adaylarımız ,Değerli Basın Mensupları ve çok sayıda Vatandaş katıldı.
Mhp Esenyurt ilçe başkanlığı;MHP Esenyurt İlçe Başkanlığı Olarak Düzenlediğimiz Cumhur İttifakı Esenyurt Belediye Başkan Adayı Sn. Azmi EKİNCİ MHP Belediye Meclis Üyesi Adaylarımız Sn. Hüseyin KAYA , Zafer TİMUR , Davut GEZER , Arife PEKER ve Şükrü GÜL’ün Katılımlarıyla Gerçekleştirdiğimiz Aday Tanıtım Programımızdan Kareler. Programa Katılan Akp Esenyurt İlçe Başkanı Sn. Yasir ÇELİK TÜRK Eğitim Sen 9 Nolu Şube Başkanı Sn.Ender AKTAN ve Yönetimine, Arpaçay Belediye Başkanı Sn.Erçetin ALTAY ,TÜRK Sağlık Sen İlçe Başkanı Sn.Hüseyin ŞİMŞEK ,27.dönem Milletvekili Adayımız Sn.Uygar Oral ÖZTÜRK Kıymetli Dernek Başkanlarımız ve yönetimleri Sn Muhtarlarımız ve Muhtar Adaylarımız ,Değerli Basın Mensupları ve kıymetli Vatandaşlarımıza Teşekkür Ederiz.açıklaması geldi.
          BAĞDER Bağımlılıkla Mücadele Derneği başkanı Öztürk KARAHAN ;Milliyetçi Hareket Partisi Esenyurt İlçe Başkanlığımızın düzenlediği, Esenyurt Akparti Belediye Başkan Adayı Sayın Azmi EKİNCİ beyin ve ekibinin de bulunduğu Cumhur İttifakı toplantısına katılım sağladık…
Allah bu seçimlerde milletimiz, memleketimiz, devletimiz için en hayırlı sonucu versin dedi.
   src haber Genel Yayın yönetmeni Ayşegül SARICA; Rabbim Cumhur ittifakının ekibinin de bulunduğu toplantıyı hayırlara vesile eylesin, Cumhur İttifakı toplantısına katılım sağladık…
Allah bu seçimlerde milletimiz, memleketimiz, devletimiz için en hayırlı sonucu versin dedi
src haber
Esenyurt

src esenyurt” çok yakında sizlerle olacak.
Sizin için burdayız,sizinle varız,sizinle güçlüyüz.Biz Esenyurduz,Esenyurt biziz…

Esenyurtlu ev hanınlarının biraraya gelerek oluşturdukları yerli ve milli marka

“src esenyurt”

Etiketler: » »
Share
236 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+10 = ?