• Ender Gül Anaokulu
  • src eğitm kurumları

logo

05 Şubat 2019

Azmi EKİNCİ Her Yüreğe Dokunuyor

Ak Parti Esenyurt Belediye Başkan Adayı Azmi EKİNCİ Her Yüreğe Dokunuyor

Ak Parti Esenyurt Belediye Başkan Adayı Azmi EKİNCİ Bu gün Evren 2 sanayi Sitesini ziyaret etti ,sanayi esnafıyla biraraya gelerek onlarla sohbet etti.

Azmi EKİNCİ; Evren 2 Sanayi Sitesi yönetimiyle bir araya gelerek çalışan, üreten bir Esenyurt için talep ve önerilerini dinledim. 31 Mart’tan sonra belediye, sanayici el ele Esenyurt Kalkınma Planımızı hayata geçireceğiz. Dedi.

Ak Parti Esenyurt Belediye Başkan Adayı Azmi EKİNCİ Zitaretlerine fabrika ziyaretiyle devam etti.

Azmi EKİNCİ; Gençlerimizin iş, ailelerimizin aş sorunu yaşamadığı, çalışan ve üreten bir Esenyurt için geliyorum. Tekstil Fabrikası ziyaretimizde insanımıza istihdam sağlayan her girişimin arkasında olacağımı bir kez daha ifade ettim. Dedi.

 

Esenyurt Zafer mahallesinde faaliyet gösteren hizmet veren Sağlık ocağını ziyaret eden Ak Parti Esenyurt Belediye Başkan Adayı Azmi EKİNCİ ve beraberindekiler vatandaşla yakından ilgilendi.

Azmi EKİNCİ ; Zafer Mahallesi 32 No’lu Sağlık Ocağını ziyaret ederek hastalarımız ve doktorlarımızla hasbihalde bulundum. Halkımın kaliteli sağlık hizmetlerine ulaşım sürecinin her daim takipçisi ve destekçisi olacağım .dedi.

 

Muhtarları ziyaret etmeye devam eden Ak Parti Esenyurt Belediye Başkan Adayı Azmi EKİNCİ, Namık Kemal Mahallesi Muhtarı Murat CAMBAZ ve Zafer Mahallesi muhtarı Cavit YILMAZ’ı ziyaret etti.

Ziyaret sonrasında Azmi EKİNCİ; Namık Kemal Mahallesi ve Zafer Mahallesi muhtarlıklarımızı ziyaret ederek istişarelerde bulunduk. Esenyurt’u hak ettiği noktaya taşımak için muhtarlarımızla koordinasyon ve işbirliğini oldukça önemli görüyoruz. dedi.

 

 

Cemevi ziyaretinden sonra Azmi EKİNCİ;

İnanıyorum ki; her gönül kutlu bir şehir/gönüllere sevgi tohumları ekildiğinde şehirler yeşerir.
Gönül zenginliğimize katkı sağlayacak, kalplerimizi ısıtacak Güneş Cem Evi inşaatını ve ilgilileri ziyaret edip,sohbetlerinden istifade ettim.dedi.

Ziyaretleri esnasında çocuklara ayrı bir ilgisi ve sevgisi olan Azmi EKİNCİ;Derdiniz derdimdir, mutluluğunuz mutluluğum.
Yalnız seçimleri kazanmak için değil, gönülleri kazanmak için geliyorum.
diye açıklamada bulundu.

src haber

Yerli ve milli markamız “src esenyurt ” çok yakında…

Etiketler: » » » » » » » »
Share
338 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+9 = ?