• src nakliyat
  • SERHAT KIRTASİYE&KİTABEVİ ESENYURT
  • SRC SİGORTA

logo

Azmi EKİNCİ Mahalle Mahalle Geziyor

Esenyurt Belediye Başkan Adayı Azmi EKİNCİ Mahalle teşkilatlarını ve vatandaşları ziyaret ediyor.

Azmi EKİNCİ Görev verildiği günden itibaren Sayın Cumhurbaşkanımız

Recep Tayyip Erdogan‘ın verdiği yeni görevi başarıyla sonuçlandırmak ve Esenyurt’ta “Durmak yok yola devam” demek için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.  Sefer bizden. Zafer Allah’tan ! Dua ve desteklerinizle. Diyerek çıktığı yolda geve gündüz demeden kapı kapı dolaşıyor.

 

Azmi EKİNCİ bu günde Üçevler mahalle teşkilatımızla buluştuk. Önce Millet, Önce Memleket diyerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz.Allah’ın izniyle Esenyurt’u hep beraber BİZ yöneteceğiz.dedi.

Talatpaşa ve Fatih mahalle teşkilatlarımızı ziyaret ettik. Genciyle yaşlısıyla, kadınıyla erkeğiyle bu davaya baş koyduk.

Cumhuriyet ve Yeşilkent mahalle teşkilatlarımızla bir araya geldik. Esenyurt’un derdi derdimiz, sevinci sevincimizdir. Daha müreffeh daha huzurlu bir Esenyurt için hep birlikte tüm gücümüzle çalışacağız.
Yeşilkent Mahallesinde esnafımızı ziyaret ederek sorunlarını dinledik ve hayırlı kazançlar diledik.
Battal Gazi ve Atatürk Mahalle teşkilatlarımızı ziyaret ederek teşkilat mensuplarımızla bir araya geldik. Büyüklerimizin de hayır dualarını alarak AK Parti’nin hizmet bayrağını daha da yükseklere taşıyacağız inşallah.
Çınar Mahallesi teşkilatımızla bir araya geldik. Esenyurt’ta gönül belediyeciliği düsturuyla çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz.dedi.
         Ak Parti Esenyurt İlçe Başkanı Yasir ÇELİK; Kuruluşumuzdan bugüne görev alan Emektar Teşkilat Mensuplarımız ile biraraya geldik .Ziyaretlerimize devam ediyoruz.destek sözü alıyoruz dedi.
Esenyurt Ak Parti Kadın kolları başkanı Duygu KOÇ ŞİMDİ;Diğer durağımız Battal Gazi Mahallemiz. Üç kademe mahalle yönetimimiz ile bir araya geldiğimiz tanışma toplantımız da 81 ilimizden milletimiz ile her zaman olduğu gibi yine hazır olduğumuzu, Esenyurt olarak bir kere daha gösterdik.dedi.
  Azmi EKİNCİ yaptığı ziyaretlerinde Ak parti Esenyurt Gençlik kollarıyla biraraya geldi.Azmi EKİNCİ Gençleri dinledi.
Ak Parti Esenyurt Gençlik kolları Başkanı Resul EKİZ; Kuruluşundan bugüne teşkilat mensuplarımzla buluşma programımızdan bi hatıra.Devraldığmz bayrağı bizden öncekilern layıkyla taşıdığı gbi bz de ilçe başkanmz Yasir ÇELİK,Belediye Başkan Adayımız Azmi EKİNCİ, ve  kadın kolları başkanı Duygu KOÇ ŞİMDİ’nn desteğyle daha ileriye taşımaya çalışacağız dedi.
src haber Esenyurt

Etiketler: » » » » »
Share
357 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+6 = ?