• Ender Gül Anaokulu
  • nartanem anaokulu
  • eso erhan sarıca okulları

logo

02 Kasım 2017

Bahattin Demir de Kadıoğlu’na tam destek verdi.

Değerli basın mensupları Geçtiğimiz günlerde Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu sosyal medya ve bir çok basın kuruluşları tarafından attığı tweetle ve başka altı boş iddialar nedeniyle eleştirilerin hedefi olmuştu. Bazı parti mensupları ve eline kalemi alanlar geçmişlerini çok iyi bildiğimiz kişilerdir. Bu kişiler farklı yönlemlerle sahte tweetle ilgili sahtekarlara destek çıkmışlardır.

Bahattin Demir de Kadıoğlu’na tam destek verdi.

Demir, bu konuya yönelik basınla kahvaltı da bir araya geldi.
Son günlerde Necmi Kadıoğlu’na yapılan saldırıyı şiddetle kınıyorum. Bu imaj zedeleme çalışmaları boşadır. Çünkü hepimiz biliyoruz ki Necmi Kadıoğlu Esenyurt için sayısız hizmete imza atmıştır. Sahip çıkmadığı vatandaş,fakir fukara yetim kalmadı.
Ayrıca Van, Kars, Ardahan ve Batman gibi illerimize kadar hizmet götürmüştür.
Daha ismini saymadığım kardeş illere hizmet götürmeye devam ediyor. Aynı zamanda 81 ilin tüm okullarına kitap defter kalem gibi okul çocuklarımızın, öğrecilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak İçin proje üreten her ile destek veren ekol bir başkandır.

Ben Bahattin Demir olarak yapılan hizmetleri görmezden gelemem.
Ben 90’lı yıllardan beri Esenyurtayım. Esenyurt 2004 2005 2008 2011 derken İstanbul’da en çok tercih edilebilinen ve en çok göç alan prestijli bir ilçe olmuştur. Eskiden yol su elektirik mi vardı,
belediyeyi ilçemizi parselleyenler vardı. Halkın parasını halka harcamayanlar vardı,
İsim vermeye gerek yok herşey aşikar zaten. Ak Parti iktidarının sancaktarı Necmi Kadıoğlu gelince ilçenin ne kadar geliştiğini hepimiz biliyoruz. Necmi başkan partimizin belediye başkanıdır. Adam gibi adamdır, hizmet adamı dava adamıdır.
Biz sonuna kadar başkanımızın yanındayız.
Çok değil 15 yıl önce kaç tane vatandaşımız belediye nedir, kültür merkezi nedir, bilgi evi nedir, aile danışma planlama evi nedir, kütüphane nedir park nedir, iftar çadırı sahur çadırı nedir, engelli maaşı nedir, servis hizmeti nedir cenaze taziye hizmeti nedir bilmezdik, Ak Parti harekatından önce ne vardı, ne de biz gördük. En basiti İstanbul çöp dağlarını Esenyurt’un çamur deryalarını nasıl unuturuz!
Birileri çıkıp hizmet, adalet, şahsiyet, dürüstlük dersi vermesin herkes haddini de bilsin. Necmi Kadıoğlu yanlız değil!
Ben Bahattin Demir olarak tüm bölge hemşehrilerimi başkanımıza sahip çıkmaya davet ediyorum,
Davamıza partimize sahip çıkmaya davet ediyorum. Gaflete kapılmayın, geçmişi unutmayalım geleceğimize de sahip çıkalım.dedi

src haber / src ajans

Etiketler: » » » » » » »
Share
1066 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+8 = ?