• Ender Gül Anaokulu
  • nartanem anaokulu
  • eso erhan sarıca okulları

logo

Bahçelievler Bülent Ecevit Ortaokulu Başarıya Doymuyor.

Bahçelievler Bülent Ecevit Ortaokulu Başarıya Doymuyor.

Küreselleşen dünyada öğrencilerimizi çağdaş uygarlık düzeyinin üstüne çıkaracak bir eğitim öğretim anlayışıyla örnek lider bir eğitim kurumu olmak vizyonu ve Gelişime açık kadromuz ve sahip olduğumuz donanımla öğrencilerimizi Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, milli değerlerimizi benimseyen ve koruyan, kendini gerçekleştirebilen, sosyal hayata ve yüksek öğrenime hazır; çağdaş ve laik gençler yetiştirmektir. misyonuyla yoluna devam eden okul başarıdan başarıya koşuyor.

Bahçelievler Bülent Ecevit Ortaokulu Müdürü Mehmet Nuri KAYNAR,Bu Adam Benim Babam Kitabının Yazarı Erhan SARICA, Okul Aile Birliği Başkanı Erdoğan KOLTUK,Beden Eğitimi öğretmeni Milli Güreş Hakemi Yüksel GEYİK ve öğrencilerlerle birlikte Bahçelievler İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Çıkrıkçı’yı ziyaret ettiler.

Bahçelievler İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Çıkrıkçı öğrencilerle yakından ilgilendi.Öğrencilere şunları söyledi: “Spor çok önemli hepinizi başarılarından dolayı  tebrik ediyorum.Spor ve müsabakalar nedeniyle dersleri engelleyecek, öğrencileri farklı şekilde etkileyecek etkinliklerin yapılmaması ve bir aksaklığa fırsat verilmemesi hususunda gereğini rica ederim.” dedi.

Neticesi olan herşey başarıdır, Başarı istemekle başlar,başardınız çünki istediniz, spora dair başarı gösterdiniz, yabancı devletlerde bir çok spor dalında başarı sağlanmakta bizde ise futbolla sınırlı kalınmakta farklı farklı spor dallarında başarıların gelmesi bizi mutlu etmektedir.diyen ÇIKRIKÇI sözlerine şöyle devam etti;herşey atılacak ilk adımla başlar çok güzel işler yapıyorsunuz sizleri, öğretmenlerinizi ve müdürünüzü tebrik ederim dedi. Daha sonra çeşitli ikramlarda bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürü Öğrencileri hediyelerle ödüllendirdi.

Etiketler: » »
Share
1325 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+1 = ?