• Ender Gül Anaokulu
  • nartanem anaokulu
  • eso erhan sarıca okulları

logo

Bahçelievler Bülent Ecevit Ortaokulu “Bilim Herkesi Birleştirir” Etkinliğindeydi

Bahçelievler Bülent Ecevit Ortaokulu “Bilim Herkesi Birleştirir” Etkinliğindeydi

 

Avrupa Birliği (AB) Horizon (Ufuk) 2020 Marie Sklodowska Curie Programı kapsamında düzenlenen “Bilim Herkesi Birleştirir” etkinlikleri çerçevesinde İstanbul MEV Florya Basınköy Kampüsü’nde 30 Eylül 2016 Cuma günü gerçekleşti.

Bahçelievler Bülent Ecevit Ortaokulu TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı’nda gösterdiği başarı ile Bilim Herkesi Birleştirir etkinliğinde proje sergilemeye davet edilerek Bahçelievler ilçesini, İstanbul ve Türkiye çapında başarıyla temsil etmeye devam etmiştir. İstanbul MEV Florya Basınköy Kampüsü’nde gerçekleştirilen sergide Bülent Ecevit Ortaokulu’nu Okul Müdürü Mehmet Nuri KAYNAR, Teknoloji ve Tasarım Öğretmenleri Merve REFAH, Tuba AKÇA, Matematik Öğretmeni Ramazan FENER, Fen Bilimleri Öğretmeni Aytekin AYDEMİR  ve 8. sınıf öğrencilerimiz Nursena GÜNGÖR, Zehranur ÇOLAK ile Gülcenaz ARSLAN etkinliğe katılarak okulumuzu temsil ettiler.

Ana amacı bir bilim şenliği formatında halkın özellikle de gençlerin bilimle ve bilim insanlarıyla bir araya getirilmesi olarak belirlenen projenin bu amaç doğrultusunda, bilimsel aktivite ve gelişmelerin ulusal ve uluslararası düzeyde birleştirici bir rol oynamasına odaklanılması planlanıyor.

 

Etiketler: » » » »
Share
1350 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+4 = ?