• Ender Gül Anaokulu
  • nartanem anaokulu
  • eso erhan sarıca okulları

logo

Bahçelievler Bülent Ecevit Ortaokulu Kocasinan Polis Merkezi Ziyareti

BÜLENT ECEVİT ORTAOKULUMUZUN

KOCASİNAN POLİS MERKEZİNE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

Bahçelievler Bülent Ecevit Ortaokulu Müdürü Mehmet Nuri KAYNAR, Müdür Yardımcısı Turan YURUCU, aile birliği Başkanı Erdoğan KOLTUK ve yönetim kurulu üyeleri, Öğretmenler Yavuz SÖZEN, Oğuz TEMUR, Önder IŞIK ve öğrencilerden oluşan bir heyetle Bahçelievler Kocasinan Polis Merkezindeki birim amirleri ve polisleri ziyaret ederek başsağlığı dileğinde bulunup, karanfil vererek çikolata ikram ettiler.

Kocasinan Polis Merkezindeki ziyarette bir konuşma yapan Bahçelievler Bülent Ecevit ortaokulu Müdürü Mehmet Nuri KAYNAR şunları söyledi; “Bugün siz kıymetli emniyet mensuplarımızı ziyaret sebebimiz birkaç gün önce Beşiktaş’ta hain şer odakları tarafından patlatılan bomba ile Şehit edilen Polis kardeşlerimiz için hem başsağlığı dilemek hem de 15 Temmuz gecesi ve sonrasında polisimizin gösterdiği fedakârlık ve kahramanlıktan dolayı sizleri tebrik etmek için geldik. Emniyet teşkilatımızın verdiği mücadeleyi siz amirlerimizin nezdinde şükranla anıyoruz siz olmasanız biz okulumuzdaki ay yıldızlı bayrağımızı nasıl dalgalandırırız. Huzur ve güven içerisinde eğitim-öğretim yapabiliyorsak sizlerin sayesindedir. Öyle görünüyor ki içerdeki hainler ve onların emperyalist iş birlikçileri rahat durmayacaklar, milletimiz 15 Temmuzda bunların dersini verdi bundan sonrada derslerini vermeye devam edecektir. Allah sizleri korusun iyi ki varsınız bu vesile ile tüm Şehitlerimize Allahtan Rahmet, Milletimize ve kederli ailelerine başsağlığı diliyor yaralılarımız için Cenabı Allahtan acil şifalar niyaz ediyorum” dedi.

Tek tek ziyaret edilen birim amirleri ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Mehmet Nuri Kaynara ile heyette bulunan öğretmen ve öğrencilere teşekkür ettiler.

Daha sonra Kocasinan polis merkezindeki odaları tek tek dolaşan heyet amir ve polislere karanfil verip çikolata ikramında bulundular, ziyaret fotoğraf çekimi ile son buldu.

Çocuk Büro Amiri Komiser Doğan GÖKÇE, Kocasinan Polis Amir Yardımcısı Aytaç SÖNMEZ, Okul Polisi Fahri SAÇAR, Polis Memuru Turhan SEMİZ ve Kocasinan Polis Merkezinde görev yapan Emniyet Mensuplarımıza ev sahipliklerinden dolayı teşekkür eder, görevlerinde başarılarının devamını dileriz.

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
1495 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+7 = ?