• Ender Gül Anaokulu
  • nartanem anaokulu
  • eso erhan sarıca okulları

logo

Bahçelievler Kadın Destekleme Derneğinden Kermes

Geçtiğimiz aylarda faaliyete başlayan ve kısa sürede adından söz ettiren Selma Işkın başkanlığındaki Bahçelievler Kadını Destekleme Derneği (BKDD), ihtiyaç sahibi kadınlar yararına yoksul, kimsesiz ve ihtiyaç sahipleri için organize ettiği KERMES Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezinde açıldı .

Kısa sürede dikkatleri üzerine çeken Bahçelievler Kadını Destekleme Derneği, düzenlediği kermes öncesinde destekçileriyle buluşmuştu. Derneğe katkı sağlayan isimlerin de onurlandırıldığı programda emeği geçenlere  ‘Teşekkür beratı’ takdim edildi.Bahçelievler Kadını Destekleme Derneği, düzenlediği kermes öncesinde düzenlenen ve takdim edilen‘ Onur Kurulu Üyeliği’ ve ‘Teşekkür beratları’ ile derneğin destekçilerinin onurlandırıldığı kahvaltıya, yoğum katılım yaşandı. Bürokrasi, eğitim ve iş dünyasından isimler ile STK temsilcilerinin katıldığı programda konuşan BKDD Onursal Başkanlığı görevini yürüten Belediye Başkan Yardımcısı Hikmet Tekiroğlu, “Birkaç güzel insan bir araya gelerek önce platform adıyla sonra ise desteklerimizle dernekleşerek ortaya çok güzel sonuçlar çıkarttı. Hayır işi noktasında yüzlerce aileye ulaşan derneğimizin tüm üyeleri ve Başkanı Selma Işkın hanıma teşekkür ediyorum. Ayrıca Belediye Başkanı Osman Develioğlu’nun da sizlere selamını getirdim” şeklinde konuştu.

BKDD Başkanı Selma Işkın ve Basın Sözcüsü Merve Candar’ın da dernek faaliyetlerine ilişkin konuşmalarının ardından derneğin onur kurulunu oluşturan; Yakup Dalkılıç,İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Çıkrıkçı, Selahattin Uyan, Arafat Bingöl, Ahmet Şişik ve Hasan Çabukol’a ‘Onur Kurulu Üyeliği’ beratı verildi.

Seyfettin Kara, Sezgin Polat, Ramazan Bozkurt, Mehmet Turgud, Tayyar Aksu ve Aykut Kaya’ya da desteklerinden dolayı ‘Teşekkür beratı’ takdim edildi.

 
Bahçelievler Kadını Destekleme Derneği onur kurulunu oluşturan Bahçelievler İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Çıkrıkçı şunları söyledi;Bahçelievlerden başlayan tüm kadınlarımızı kapsayan bu harekete Katkı sunanlara teşekkür ediyor ve böylesine anlamlı bir organizeyi yapan dernek başkanı ve yöneticilerini tebrik ediyorum. dedi.

Etiketler: » » »
Share
1273 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+7 = ?