• src nakliyat
  • SERHAT KIRTASİYE&KİTABEVİ ESENYURT
  • SRC SİGORTA

logo

Bakanlık 12 bin 500 kişilik sağlık personeli alacak! Başvuru tarihleri belli oldu

12 bin 500 kişilik sağlık personeli alımı  ilanı bekleniyor.

Sağlık Bakanı Recep Akdağ iki ayda 12 bin 500 kişilik sağlık personeli alımı yapacağını açıklamıştı. Başvuru tarihleri belli oldu. Sağlık Bakanlığı personel alımı ile ilgili Sağlık Bakanı Recep Akdağ 28 Mart 2017 tarihinde yaptığı  açıklama yapmıştı. Bakanlık bünyesinde 12 bin 500 kişilik personel alımı yapacaklarını ve alımların iki ay içerisinde yapılacağını açıklamıştı. Sonunda beklenen o haber geldi ve sağlık bakanlığı personel alımı için başvuruların hangi tarihte alınmaya başlanacağı duyuruldu. Peki, Sağlık Bakanlığı 12 bin 500 personel alımı ne zaman yapılacak? Başvurular ne zaman başlayacak.

Başvuru Tarihi Açıklandı

Sağlık Bakanlığı 12 bin 500 kişilik personel alımı ile ilgili olarak,  başvuru tarihi verildi. Buna göre gün olarak kesin ve net bir tarih verilmese de başvuruların hangi ay olacağı açıklandı. Sağlık Bakanlığı 12 bin 500 kişilik personel alımı için  başvurular Mayıs 2017’de başlayacak..

12 bin 500 kişilik personel için güvenlik soruşturması

Sağlık Bakanlığı 12 bin 500 kişilik personel alımında  adaylar için, güvenlik soruşturmaları yapılacak. Güvenlik soruşturmaları halk tarafından desteklenmektedir .Ancak  adaylar bu güvenlik soruşturmaların çok uzun sürdüğü için bu sürenin olabildiğince kısaltılmasını istemektedir.

Dilek Soyak

Etiketler: » » » » » »
Share
1410 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+8 = ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI