• Ender Gül Anaokulu
  • nartanem anaokulu
  • eso erhan sarıca okulları

logo

17 Kasım 2018

Bayrampaşa Belediye Başkanlığına Eğitimci Talip

İstanbul’un Bayrampaşa ilçesi Belediye Başkanlığına Eğitimci Bekir Servet Bakırcı Talip oldu.

Bayrampaşa’ya Eğitimci talip var.

İstanbul Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yapan  Bekir Servet Bakırcı 16/11/2018 tarihinde istifa ederek; Ak partiye aday adaylığı başvurusunu yaptı.

17 Temmuz 1954 doğumlu olan BAKIRCI Biz kaç yaşında olursak olalım devlet hep 18 yaşındadır.Öyleyse bizde hizmet ederken bunu gözönünde bulundurmalıyız der.

İlçe Milli Eğitim Mdürü, Bekir Servet BAKIRCI İlkokulu İnönü İlkokulu, Ortaokulu Siirt Orta Okulu, Ortaöğrenimini ise Siirt İlköğretmen Okulunda yapmıştır.
Daha sonra,Bursa Eğitim Enstitüsü Matematik Bölümünü bitirerek; Arifiye Öğretmen Okulunda öğretmenlik görevine başlamıştır. Sırasıyla, Siirt Ticaret Meslek Lisesi Müdürlüğü, İstanbul Alibeyköy İlköğretim Okulu Müdürlüğü,Eyüp İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürlüğü, Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Büyükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Bayrampaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yürütmüştür. Şubat 2011´de Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görevine devam eden B.Servet BAKIRCI evli ve 1 çocuk babasıdır.

Herzamanki sloganı “-DURMAK YOK, YOLA DEVAM ” olan ve çalışma arkadaşlarına bu yönde  telkinlerde bulunan ,sözler söyleyen ve  daima söylediği; “-DEVLET DAİMA 18 yaşındadır./ Üniversiteyi yeni bitirmiş bir delikanlı gibi işe sarılmak lazım. ” diyerek sözünü pekistiren bir güzel şahsiyet.

” Yaklaşık 20 Yıl İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak Bayrampasa’ya hizmet ettim şimdi de BELEDİYE BAŞKANI OLARAK Hizmete hazırım” diyerek BAYRAMPAŞA İLÇESİ için aday adayı oldu.
BİR MILLET NEYE LAYIKSA ÖYLE YÖNETİLİR
Bizde erc haber medya ailesi olarak diyoruzku ;Rabbim bizlere hakikaten hizmet edecek hayırlı yöneticiler nasib eylesin…
Sevgili büyüğümüz ,Müdürümüz,Başkanlık Yolunuz açık olsun
Allah hakkınızda hayırlısı nasib eylesin.

src haber BAYRAMPAŞA

Etiketler: » » » » » » »
Share
730 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?