• Ender Gül Anaokulu
  • nartanem anaokulu
  • eso erhan sarıca okulları

logo

24 Nisan 2017

Beylikdüzü Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri

Beylikdüzü Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri

Borsa İstanbul Kavaklı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v)’in doğumu münasebetiyle  hazırlamış olduğu Kutlu Doğum Programı Âşık Veysel Güzel Sanatlar Lisesi konferans salonunda yapıldı. Programa İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yafes BAKIRCI ve eşi Sayın Sevinç BAKIRCI ile birlikte Beylikdüzü Belediye Başkan Vekili Sayın Ömer ŞATİR, siyasi parti temsilcileri, mahalle muhtarları, okul müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Saygı duruşu ve ardından İstiklal marşının okunmasıyla başlayan programda Müdürümüz Sayın Yafes BAKIRCI, kutlu doğum programlarının Peygamberimiz Hz. Muhammed(s.a.v)’i anlamak ve birleştiriciliği  altında tüm insanları bir araya getirmek olduğunu belirtti. Günümüzde insanımızın  Peygamberimize  daha çok ihtiyacı olduğunu dile getirdi. Bu yıl ki kutlu doğum temasının ‘Güven’ olduğunu ve birbirimize güvenmemiz gerekliliğinden bahsetti.

 

Peygamberimiz Hz Muhammed’in anlatıldığı programda okunan Kur’an-ı Kerim herkesi duygulandırdı. Ardından  gerçekleştirilen  semazen gösterisi ilgiyle izlendi ve yapılan dua ile  program sonlandırıldı.

Etiketler: » » » » » » » »
Share
1161 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+7 = ?