• Ender Gül Anaokulu
  • nartanem anaokulu
  • eso erhan sarıca okulları

logo

13 Ocak 2019

BİNLERCE KİŞİ ECZ. MUHARREM ATMACA DEDİ

BİNLERCE KİŞİ ECZ. MUHARREM ATMACA DEDİ

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA

Şanlıurfa `nın Birecik İlçesinde Sevilan Sayılan Hayır Sever Genç Girişimci İş Adamı Ak Parti Birecik Belediye Başkan Aday Adayı Ecz. Muharrem Atmaca `nın Seçim İrtibat Bürosunu Binlerce Kişi eşliğinde açılışı yapıldı.

Devasa yapılan Açılış töreninde binlerce kişi Başkanımız Muharrem Atmaca solaganları atıldı.
Birecik merkez, kırsal mahalleler ve hemen hemen bütün ilçeye bağlı köylerden vatandaşların yer aldığı binlerce kişi adeta miting havasında Ak Parti Birecik Belediye Başkan Aday Adayı Ecz. Muharrem Atmaca `yi desteklediklerini ve başkan adayı olması için yanında olduklarını söylediler.

Başkan Aday Adayı Atmaca Gelen Binlerce kişiyi tek tek tokalaşarak sevgi selinde bulundu gelenler tarafından. Halk kararını vermiş Muharrem Atmaca diye.

Kur `ani kerim Tilaveti ile başlayan açılış Proğrama Yapılan Konuşmalar ise :

Ak Parti Nizip İlçe Belediye Başkan Aday Adayı İhsan Ağcan, Biz Nizip olarak Muharrem Atmaca diyoruz. Halk kararını vermiş Birecik’te Artık Nizip ve Birecik ilçeleri bir dir tek yürek ile çalışmalarımız beraber yapılacak Allahlın izni ile dedi.

Ak Parti Birecik Belediye Başkan Aday Adayı Ecz. Muharrem Atmaca ise öncelikle bugün vefat eden hemşerilerine başsağlığında bulunarak Fatiha ile başladı Konuşmalarına.
Atmaca, Birecik İlçemizin değerli insanları, değerli dostlarım, dava arkadaşlarım, Ak Parti ` nin neferleri irtibat büromuzun açılışına hoş geldiniz hepinize tek tek teşekkür ediyorum. Bizi yalnız bırakmayan İhsan beyede teşekkür ederim.
Atmaca, İlçemizin 2002 yılından itibaren Ak Partili dönemler olmasına rağmen ilçemizin hak ettiği yerde ve İstenilen gelişmenin yetersiz olduğunu, memleketi; memleketin evladı olarak daha ileriye götüreceğiz hep birlikte. Özellikle Birecik ilçemizin şehir planlaması ve İşsizlik konularında halkımız ve ilgili sivil toplum kuruluşlarıyla istişare ederek bir an önce çözüme kavuşturmak İçin çalışmalarımız devam edecek.
Atmaca, Birecik ilçemiz için Hep Birlikte Hayırlı Bir Gelecek için Birlik ve beraberlik içinde bir olacağız diri olacağız.
Medeniyetler Şehri Birecik için ne gerekiyorsa hep birlikte. İnşa edeceğiz.
Fırat’ın İncisi İlçemizi Turizm Başkenti Yapacağız. Yapacağımız en güzel projelerimizi halkımızın hizmetinde sunacağız.
Birecik Bize Biz Birecik `e emanetiz.
İrtibat Büromuzun açılışına Birecik Merkez, köyler ve çevre İl ve İlçelerden gelen kıymetli dostlarımıza teşekkür ederiz. Rabb’im bu yolda yar ve yardımcımız olsun…
Her şey Birecik için. dedi.

Binlerce kişi açılış töreninden sonra hatıra fotoğrafı çekmesi ile son buldu.

Etiketler: » » »
Share
758 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+4 = ?