• Ender Gül Anaokulu
  • src eğitm kurumları

logo

25 Şubat 2017

BİZE GÜVENEBİLİRSİNİZ.. SRC NAKLİYAT

BİZE GÜVENEBİLİRSİNİZ..

Bursa-İstanbul arası şehirler arası taşımacılıkta konusunda uzman yeni bir firma olan SRC NAKLİYAT Yönetim kurulu başkanı Ercan SARICA şunları söyledi.

Src Nakliyat evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdeyiz.
GÜÇLÜ ALTYAPIMIZ İLE…
Evden eve nakliyat konusunda uzmanız ve bunu yaptığımız işlerin temizliğinden ve titizliğimizden anlayabilirsiniz.
MUTLU MÜŞTERİ…
Konusunda uzman eleman ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz çünkü siz değerli müşterilerimiz en iyisine layıksınız.
GARANTİLİ VE SİGORTALI…
Eşyalarınız eşyalarımızdır prensibi ile çıktığımız bu yolda alanında en iyi firma olma misyonumuz ile evinizi taşıyoruz. SRC Evden Eve Nakliyat, istanbul içi tüm bölgelere ve istanbul dışı diğer illere ve diğer illerden istanbul’a evden eve nakliye, ev taşıma, ofis taşıma hizmetleri sunmaktadır. SRC Evden Eve nakliyat Kayseri’de kurulmuştur. Yapmış olduğu kaliteli evden eve taşımacılık işlemleri sonucunda Anadolu ve Avrupa yakasında en çok tercih edilen nakliye firmaları arasında lider konumda yer almaktadır. Firmamız, Türkiye’nin dört bir yanında başta evden eve nakliyat olmak üzere taşımacılığı bütün kollarında kaliteli, güvenli, hızlı hizmetler sunmak için 7 24 siz değerli müşterilerimize zaman kazandırmak amacıyla çalışmaktan gurur duymaktadır. Firmamız müşterilerine en iyi hizmeti, depolama da, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üslendiği görevlerini başarı ile yerine getirerek, şirketimiz bu günlere gelmiş ve gene aynı tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmektedir. Şu an da firmamız gelişiminde büyük ilerlemeler göstermiş olup üstlendiği işe uygun araç-gereç ve eeleman tedarik etmktedir. SRC Nakliyat Bursa ofis
0 530 467 63 38 Ercan Sarica

Etiketler: »
Share
1003 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+2 = ?