• src nakliyat
  • SERHAT KIRTASİYE&KİTABEVİ ESENYURT
  • SRC SİGORTA

logo

Cumhurbaşkanı Erdoğan 15 Temmuz Şehit Yakınları Ve Gazileri İle Buluştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Bakırköy Sinan Erdem Spor Salonunda düzenlenen 15 Temmuz Şehit Yakınları ve Gaziler Programı”nda çok önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yankı bulan açıklamaları;  FETÖ denen ihanet çetesinin saldırılarını bu süreçten ayrı görenler yanıldıklarını bilmelidirler.40 yıl beslenip büyütülen FETÖ gezi olaylarının başarısız olmasından sonra, Pensilvanya‘nın yularını ellerinde tutanlar tarafından sahaya sürülmüştür. Örgüt 17-25 Aralıkta yargı ve emniyetteki militanları aracılığı ile darbe girişiminde bulunmuştur. 15 temmuz gecesi silahlı kuvvetleri unsurları harekete geçirmiştir gece olanlar sadece kalleş bir darbe girişimi değildir. Aynı zamanda FETÖ eliyle vatanımızın işgal teşebbüsüdür. Sizler o meş’um gecenin en yakın şahitlerisiniz. Asker elbisesi giymiş teröristlerin o gece milletimizin üstüne nasıl bir pervazsızlıkla nasıl bir gözü dönmüşlükle saldırdıklarını çok iyi biliyorsunuz dedi.

ERDOĞAN: BUNLAR VECSİZ ÇİLESİZ HİKMETSİZ DİN SUİKASTÇISIDIR.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sözlerine söyle devam etti: Bunlar üstad Necip Fazıl Kısa Küreğin kısa veciz ifadesiyle; BUNLAR VECSİZ ÇİLESİZ HİKMETSİZ  DİN SUİKASTÇISIDIR. BÖYLE BİR GÜRUHTUR. Bu güruh tarafından tam 249 kardeşimiz hunharca şehit edilmiş. 2193 vatandaşımız yaralanmış, gazi olmuştur. Hainlerin birbirleri ile yazışmalar bu katil sürüsünün ruh halini açıkça ortaya koyuyor. Vurun, Öldürün, acımayın, üzerine sıkın her şey serbest . Bu tür emirlerin o gece havada uçuştuğunu görüyoruz. Yok ettiklerini sandıkları görüntüler birer birer ortaya çıkıyor ve ihanetlerinİN boyutları ifşa oluyor. Her şey bu kadar açık ve netken maalesef ana muhalefetin başındaki zat O GECE YAŞANANLARA KONTROLLÜ DARBE DİYOR. Aslında o gece ki yaşananların darbe teşebbüsü olduğunu kendisi de biliyor.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN : KILIÇDAROĞLU 7’ AĞUSTOSTA YENİKAPI!YA NİYE GELDİN

Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında Kılıçdaroğlu’na seslenerek Ey! Kılıçdaroğlu 7 Ağustosta yenikapı’ya niye geldin. Ben seni çağırdığımda önce olumsuz cevap verdin. Son anda geleceğini bildirdin. Ama meydanda böyle konuşmadın. Bir hafta 10 gün  geçti Yenikapı ruhu bitmiştir dedin. Sen yenikapı ruhunu anlamadın ki bittiğini ya da biteceğini nereden  anlayacaksın diye seslendi.16 nisan yeni ve büyük Türkiye’nin doğuşu olacak. Cumhurbaşkanının Sinan erdem’deki 15 Temmuz Şehit Yakınları ve Gaziler Programında halka seslenerek  15 temmuzu unutma unutturma dedi.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan 15 Temmuz Şehit Yakınları Ve Gazileri İle Buluştu

 

 

 

Dilek Soyak

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
1691 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+8 = ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI