• Ender Gül Anaokulu
  • nartanem anaokulu
  • eso erhan sarıca okulları

logo

DBMD Dünya Basın Mensupları Derneği Başarı Ödülleri Sahiplerini Buldu

DBMD Dünya Basın Mensupları Derneği Başarı Ödülleri Sahiplerini Buldu. Törene basın mensuplarının yanı sıra  Malatyalı siyasetçi MHP İstanbul Millet vekili Arzu ERDEM,BESAM Bilgi Eğitim Sosyal Araştırmalar Merkezi Başkanı Mehmet Nuri KAYNAR ve Gazeteci Yazar Erhan SARICA katıldılar.Çok değerli basın mensupları, “DBMD” dünya basın mensupları derneği sizlerin her sektördeki sesiniz olmaya ve her sektörün içinden gelen kurucu kurulu ile sizler için kurulmuştur.

Basın haklarını sonuna kadar savunmaya ve basın mensuplarının sosyal ekonomik yaşamdaki haklarını iyileştirmek için, taraf gözetmeden ve taraf olmadan her türlü mücadeleye çekinmeden girmeyi Misyon olarak üstlenmiş olan “DBMD” dünya basın mensupları derneğinin hedefinde tüm dünya basın mensuplarını ortak bir ruhta ve eşit haklarda bir araya getirebilme vizyonu ana kuruluş nedenidir.

Yukarıda belirtiğimiz misyon ve vizyonla faaliyet gösterecek olan siz değerli basın mensupları için kurulmuş derneğinizin, faaliyetlerine iştirakleriniz ve üyelik kayıtlarınızla daha da güçlendirebilmek için; “DBMD” Dünya Basın Mensupları Derneğinin Başarı Ödülleri törenine hoşgeldiniz.

Bu vesile ile  siz değerli basın mensuplarına, davetlilere ve dostlarıma derneğimizin tüm üyelerine ve bütün insanlığa huzur, mutluluk, bol şans ve barış  temenni ederim.

Muzaffer TUNÇ

Gazeteci Yazar – DBMD Genel Başkanı


Etiketler: » » » » » » » » » » » »
Share
1251 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+1 = ?