• src nakliyat
  • SERHAT KIRTASİYE&KİTABEVİ ESENYURT
  • SRC SİGORTA

logo

31 Mayıs 2017

DBMD Dünya Basın Mensupları Derneği Genel Başkanı Muzaffer TUNÇ

Çok değerli basın mensupları, “DBMD” dünya basın mensupları derneği sizlerin her sektördeki sesiniz olmaya ve her sektörün içinden gelen kurucu kurulu ile sizler için kurulmuştur.

Basın haklarını sonuna kadar savunmaya ve basın mensuplarının sosyal ekonomik yaşamdaki haklarını iyileştirmek için, taraf gözetmeden ve taraf olmadan her türlü mücadeleye çekinmeden girmeyi Misyon olarak üstlenmiş olan “DBMD” dünya basın mensupları derneğinin hedefinde tüm dünya basın mensuplarını ortak bir ruhta ve eşit haklarda bir araya getirebilme vizyonu ana kuruluş nedenidir.

Yukarıda belirtiğimiz misyon ve vizyonla faaliyet gösterecek olan siz değerli basın mensupları için kurulmuş derneğinizin, faaliyetlerine iştirakleriniz ve üyelik kayıtlarınızla daha da güçlendirebilmek için; “DBMD” Dünya Basın Mensupları Derneğinin 6. Kuruluş yıl dönümü olan 02.01.2017 tarihinde, derneğinizin bu güne kadar neler yaptığını ve hedeflerinde neler olduğunu sizlerle paylaşmak için düzenlediği ‘6. Kuruluş Yıl Dönümü Etkinliğinde’ değerli katılımlarınız ile, derneğinizi şereflendirmenizi diliyoruz.

Bu vesile ile 2017 yılının siz değerli basın mensuplarına, derneğimizin tüm üyelerine ve bütün insanlığa huzur, mutluluk, bol şans ve barış getirmesini temenni ederim.

Saygılarımla

 

Muzaffer TUNÇ

Gazeteci Yazar – DBMD Genel Başkanı

Etiketler: » » » » » » » »
Share
1317 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+2 = ?