• Ender Gül Anaokulu
  • nartanem anaokulu
  • eso erhan sarıca okulları

logo

DESK Genel Başkanı Muzaffer KALA

 

 

DESK- DEMOKRATİK SENDİKALAR KONFEDERASYONU GENEL BAŞKANLIĞINDAN:

 

AND İÇİYORUZ Kİ;

Ülkemizin 2023 vizyonu hedefine ulaşabilmek için yapılması gereken ne varsa yapacağımıza, başta FETÖ/PDY terör örgütü olmak üzere vatanımıza göz dikmiş her türlü şer güçlerle  mücadelenin içerisinde şehadet şerbetini içmeye hazır olduğumuza,  ruhlarımız  bedenlerimizde olduğu müddetçe devletimize sadakatten ve milletimize hizmet etmek aşkından bizleri kimsenin alıkoyamayacağına izin vermeyeceğiz.. Bunun böyle bilinmesini istiyoruz

Tüm DESK üyleri olarak kamuoyuna açık yüreklilikle sesleniyoruz;

15 Temmuz 2016 günü yapılan darbe kalkışması, yaşanan demokratik yaşamı sekteye uğratma, seçilmiş Cumhurbaşkanının canına kastetme, seçilmiş iktidarı askıya alma ve halkın tercihini ve milli iradeyi yok sayma girişimi ülkemiz adına bir  kara bir gündür. Söz konusu darbe girişiminde sonra artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Şerefli ordumuzun üniformasını taşıyan bir avuç  teröristin uygulamaya koyduğu vahşet, hepimizin geleceğini karartma, şehit kanlarıyla sulanan bu vatanı şer odaklarına peşkeş çekme çabasıdır.

Kendi ülkesini yıkmaya girişen, Cumhurbaşkanının mekanını ve  TBMM’ini bombalayan, insanına kurşun sıkan, uluslararası güçlerin oyuncağı olmuş vatan haini paralel yapılanma, artık ülkemizin hiçbir kurumunda ve sosyal hayatında yaşama şansı bulamayacaktır.

Bir STK olarak DESK-Demokratik Sendikalar Konfederasyonu vatanını seven, devletine ve milletine bağlı, hayatımızın her anında vatan haini güruhu olarak adlandırdığımız paralel yapılanmayla mücadele etmiş ve bundan sonrada mücadele etmeye azimli ve kararlı  kamu görevlilerinin kurduğu sendikalardan oluşmaktadır. Konfederasyonumuza bağlı sendikalarımızın  tüm üyeleri  aileleri ile birlikte son nefesimize kadar paralel yapılanmayla mücadele edeceğizin bilinmesini isteriz.. Bu doğrultuda tüm vatandaşlarımızı da bu mücadeleyi birlikte sürdürmeye davet ediyoruz.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ortaya koyduğu “2023 Vizyonu ve Yeniden Büyük Türkiye ideali” doğrultusunda inisiyatif almaktan hiçbir zaman çekinmedik ve çekinmeyeceğiz. Ülkemizin içinde bulunduğu ulusal gündeme hiçbir zaman duyarsız kalmadık. “Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır!” düsturuyla her zaman mazlum ve mağdurun yanında, haksızlıkların, Yalanların, İhanetlerin karşısında olduk, olmaya da devam edeceğiz.

Yetkili Kofederasyon ve bağlı sendikalar  Cumhurbaşkanımızın ve Başbakanımızın adını kullanarak,biz iktidar sendikasıyız söylemi ile üye toplamışlardır.En büyük sendika olma iddiası ile kamu görevlisi tüm paralelcileri üye etmek gafletinde bulunmuşlardır. Bürokrasiyi işgal etmelerine,devleti  geçirmelerine referans olmuşlardır Böylece darbe girişiminde bulunan paralelci güruhunun  devlete sızmalarına  sebep olmuşlardır. Merhum Akif İnanın Genel Başkanlığında Kurucu 11 Mimarından biri olarak,  yetkili Konfederasyonun, içlerindeki  bu paralelcileri ayıklaması gerekmektedir.

Bizim arkadaşımız dedikleri ve o görevlere gelmelerine referans oldukları  Genel Müdürler,Daire Başkanları, İl Müdürleri ve İlçe Müdürleri, müfettişler, vb. yetkililerde koltuk kaybetme korkusu ile paralel imamlarının her dediğine evet demişlerdir.

Onlar paralelci yetişmemişti  ama yaptıkları hatalar sebebi ile paralele  hizmet ettiler . Cumhurbaşkanımız inlerine gireceğiz derken bunlar pasif kalmışlardır.FETÖ/PDY terör örgütü üyelerinin emek vermeden, zahmet etmeden , devleti ele geçirme çabalarına çanak tutmuşlardır.

Bu vesileyle vatan uğruna toprağa düşmüş tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz, ülkemize selamet ve huzur temenni ediyoruz, başta ülkeyi işgale kalkışan paralel terör örgütüne karşı dik duran ve vatanına,devletine sahip çıkan Milletimize ve canını ortaya koyan Sayın Cumhurbaşkanımıza, Ordumuza, polisimize, güvenlik güçlerimize,maddi manevi destek veren herkese Yüce Allah’tan güç, sabır ve azim niyaz ediyoruz.

Muzaffer KALA

DESK Genel Başkanı

Etiketler: » » »
Share
1305 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+2 = ?