• Ender Gül Anaokulu
  • nartanem anaokulu
  • eso erhan sarıca okulları

logo

DİRİER `DEN MİTİNG GİBİ AÇILIŞ TÖRENİ

 

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA-Özel Haber
Saadet Partisi Birecik Belediye Başkan Adayı Av.Serhat Mehmet Hamdi Dirier `in seçim ofisi açılışına binlerce kişi katıldı.

Birecik ilçesinde Saadet Partisi Birecik Belediye Başkan Adayı Av.Serhat Mehmet Hamdi Dirier ve sevenlerinden oluşan yüzlerce araç konboyları şehir içini tur atarak seçim ofisine önüne geldiler. Araçların geçtiği caddelerde Dirier `e sevgi seli.

Dirier, araç içinden halkı selamlayarak 31 Mart günü zafer bayramını gelin beraber kutlayım dedi.

Yüzlerce Araç kon boylarının şehir turu atmasından sonra seçim bürosu önünde bekleyen binlerce kişi dirier `e seni başkan yapacağız, onu başkan yapacağız 1 Nisanda, solağını ile karşıladılar.

Araçtan inen dirier, seçim ofisinin açılışına gelen binlerce kişiyi tek tek tokalaşarak teşekkür etti. biz tek olarak bir olursak hepimiz bir olursak zafer bizim olacak zafer inananların olacak zafer Hepimizin olacak 31 mart günü.

Dirier sevgi seli ile karşılandı seçim ofisi açılışında.
Saadet Partisi Birecik Belediye Başkan Adayı Av. Serhat Mehmet Hamdi Dirier ve belediye meclis üyesi adayları kalabalık kitle önünde tanıtımı yapıldı .

Dirier, Binlerce kişinin katıldığı seçim ofisi açılışında kitleye hitap etti.
Dirier, Öncelikle hepinize teşekkür ediyorum. Sevgili Birecik sevgili Birecik yanardağ olacağız, volkan olacağız, sevgili tüm Birecik, Birecik` e sesleniyorum Yılarca şehrimize hizmet edecek eden kardeşlerimiz vardı. Onlar kabul etmediler ama Bakan oldular, milletvekili oldular. işte bende onlardan birisiyim sizlerin kardeşi olarak buradayım. Asla unutmuş olmayacağız. Asla baskılara karşı yılmayacağız. Biz Ankara`ya sesleniyoruz 31 Mart günü sandıkları görecekler. Hakkı yenilen sessizliğin çoğulcunun sesi olacağız. Değişim acısından Tüm Birecik adına buradayım. Birecik halkı adına buradayım.

İyi bu yola çıktım yarınlar için, çocuklarımız için aldığım bu sorumluluklardan iyiki bu yola çıktım. Yarınlar için var olacağız çocuklarımız için var olacağız. ALLAH Tan başka zafer sahibi yoktur, Tüm Birecik`e hizmet etmek için 31 Martta sandıkları patlatın .

Allah’ın izni ile Saadet Partisi Birecik Belediye Başkan Adayı Av. Serhat Mehmet Hamdi Dirier `i 31 Mart günü tüm Birecik`e hizmetkârını seçin. Hepinize teşekkür ediyorum.

Konuşmalardan sonra Saadet Partisi Birecik Belediye Başkan Adayı Av. Serhat Mehmet Hamdi Dirier ,belediye meclis üyesi adayları ve binlerce partililerin katılımı ile Dirier `in seçim bürosu açılışı besmele çekilerek açıldı.

Abdullah Yiğit-Şanlıurfa

Etiketler: » » »
Share
221 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+6 = ?