• Ender Gül Anaokulu

logo

Dövizin yükselişi, Bir sivil darbe girişimidir..

Fuat Nesip Nalcıoğlu

Dövizin yükselişi,
Bir sivil darbe girişimidir..

Anavatan Türkiye 15 Temmuz’da, Türk halkı tarafından başarısız bıraktırılan bir darbe girişimi yaşadı. Türkiye Cumhuriyeti cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, batılı karanlık güçlerin mandasından çıkma mücadelesi verirken, batılı ayni karanlık güçler, 15 Temmuz’da ülkedeki hain FETÖ’cüleri kullanarak sayın Erdoğan’ı ve liderliğindeki yönetimi devirmeye çalıştılar. Amaçları, Türkiye’yi eskiden olduğu gibi kendi mandalarında tutmaktı. Kendi mandalarında gelişmemiş, geri kalmış cılız bir ülke olarak devam ettirmekti.
Türk halkı, cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, batılı karanlık güçlerin güdümündeki FETÖ terör örgütü mensuplarının bu kalkışmasına karşı şanlı bir direniş sergileyerek, darbe girişimlerini bastırmıştı.
Batılı karanlık güçlerin Türkiye üzerindeki mandacı emelleri devam etmektedir. 15 Temmuz’da başaramadıklarını, şimdi 24 Haziran seçimlerinde başarmaya çalışıyorlar. Ayni batılı karanlık güçler bu kez de, faiz-döviz lobilerini kullanarak, Türkiye’nin kalkınmasının ve gelişmesinin öncülüğünü yapan cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan ve liderliğindeki ekibi, seçimlerde başarısız kılmak için dövizin yükselişi kartını acımasızca kullanmaktadırlar.
Türk halkına düşen görev yine bu batılı karanlık güçleri ve ülkedeki maşalarını 15 Temmuz’da olduğu gibi bu döviz oyunlarını başarısız kılmak için cumhurbaşkanı Erdoğan ve liderliğindeki ekibe güçlü bir destek vermektir.
15 Temmuz kalkışmasının başarısızlığa uğratılmasından sonra, Türkiye, gerek Kuzey Irak’ta, Suriye’de, Doğu Akdeniz ve Ege’de egemenlik haklarına karşı yapılan tüm saldırılara, kararlılıkla karşılık vermiş, Türkiye’nin ulusal çıkarlarını kararlılıkla korumuştur.
Şimdi döviz çıktı diye ortalığı velveleye vermeye çalışanlara soruyorum, döviz düşsün da, Kuzey Irak’ta, Suriye’de, Doğu Akdeniz’de ve Ege’deki egemenliğimizi ve ulusal çıkarlarımızı koruyamayalım mı daha iyi yoksa bu beytambal döviz çıksın ama, hem egemenlik haklarımızı, hem da ulusal çıkarlarımızı kararlılıkla koruyalım.
Hele bir de Kıbrıs’ta döviz yükseldi diye, 70 yıldır herşeyimize koşan, güvenliğimizi kararlılıkla sağlayan, tüm alt yapı yatırımlarımızı yapan, her alanda her zaman yanı başımızda duran anavatan Türkiye, döviz yükseldi diye ‘başka bir para birimine geçmeyi’ telafuz eden bir başbakanı düşünemiyorum bile.
Dövizin acımasızca yükselişini sağlayan batılı karanlık güçlerin amacı, 24 Haziran’da sivil bir darbe yapıp, güçlü Türkiye’nin bağımsızlığına darbe vurmaktır. Türkiye’yi eskiden olduğu gibi mandalarına alıp yönetmektir. Türk halkı buna izin vermeyecektir. 24 Haziran’da cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve ekibine güçlü bir destek vererek, güçlü bir meclis, güçlü bir hükümet ile birlikte güçlü Türkiye’nin önünü açacaktır.

Etiketler: » » » »
Share
905 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+8 = ?