• src nakliyat
  • SERHAT KIRTASİYE&KİTABEVİ ESENYURT
  • SRC SİGORTA

logo

Eğitimci Yazar Erhan SARICA Başarıya Doymuyor.

İstanbul Esenyurt ‘ta Tekfen holding yönetim kurulu başkanı Feyyaz Berker  tarafından yaptırılan  2015 yılında temeli atılan ve ismi Tekfen İlkokulu olarak düşünülen ilkokul Berker in Ağustos 2017 de vefatının ardından isim değişikliği yapılarak Feyyaz Berker ismi ile açıldı. 5 Şubat’ 2018’de eğitim öğretime merhaba diyen Esenyurt Feyyaz Berker İlkokuluna  İstanbul valiliği tarafından kurucu müdür olarak Erhan SARICA atandı.Eğitim ve Spor Sevmekle Başlar sloganıyla açılış konuşmasına başlayan SARICA şunları söyledi.Bu görevi teslim almak ve layıkıyla yerine getirmek istiyorum. Eğitim ve Spor Sevmekle Başlar ve Biz özgürlüğün bedelini şehit kanıyla ödedik sözleriyle tarihin sayfalarına not düşen eğitimci yazar Erhan Erhan SARICA her zaman çok çalışmak gerekir diyerek sözlerini tamamladı.24 derslik 4 ana sınıfı olmak üzere toplam 20 sınıftan oluşan  Esen yurt Feyyaz Berker ilkokulu  Eğitim imkanları ve kalitesi açısından kısa sürede herkesin eğitim almak istediği bir eğitim ve öğretim yuvası haline geldi.

DUYARLI EĞİTİMCİ SARICA’DAN ŞEHİTLER KÖŞESİ 

Daha önce bir çok eğitim kurumunda eğitim yöneticisi olarak başarı ile görev  alan Eğitimci yazar Erhan SARICA okula kendisinin hazırlamış olduğu şehitler köşesine ;Biz özgürlüğün bedelini şehit kanıyla ödedik. Sözünü yazdırdı.Kültür bakanlığı tarafından basılı bir çok kitabı bulunan, ve başarıya doymayan SARICA kısa zamanda okulu kurarak bu başarısını perçinledi.

EĞİTİMCİ YAZAR: ERHAN  SARICA KİMDİR?

Halen İstanbul’da Eğitim Yöneticiliği görevine devam eden Erhan SARICA, 1973 yılının Kasım ayında Kayseri’de doğmuştur. İlköğrenimini Argıncık İlkokulunda tamamladıktan sonra Argıncık Lisesi’nde orta eğitimine devam etti. Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldu.Gazeteciliğin çeşitli alanlarında tecrübe kazandıktan sonra aynı sektörde faaliyet gösteren MEGA VAN isimli gazeteyi kurdu ve yönetici oldu. Gençlik yıllarından itibaren Yerel Gazetelerde aktif olarak yer aldı. Haber muhabirliği ,köşe yazarlığı ,editörlük ve yazı işleri müdürlüğü görevlerinde bulundu halen çeşitli gazete ve dergilerde yazmaktadır. MOBBİNG DE YAPARIM KARİYER DE ve BU ADAM BENİM BABAM olmak üzere yayınlanmış iki kitabı bulunan yazar,çeşitli gazete ve dergiler de yazmaya devam etmektedir. Pelda isimli romanı ve köyden metropole Esenyurt kitabı baskıya hazırlanıyor Ayşegül Hanımla mutlu bir evliliği olan SARICA; Yasemin,Kübra Nur ,Ahmet Mecid ve Muhittin Eren’in babasıdır.

ESENYURT FEYYAZ BERKER OKULUNDAN KARELER

ERHAN SARICA: EĞİTİM VE SPOR SEVMEKLE BAŞLAR.

 

YAZAN VE HAZIRLAYAN: DİLEK SOYAK

Etiketler: » » » » » »
Share
2010 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+4 = ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI