• Ender Gül Anaokulu
  • nartanem anaokulu
  • eso erhan sarıca okulları

logo

Ego Benlikten Òz benliğe Geçiş Bilinci

Ego..Kendi Òz benliğinle Egonun esiri olmadığında daha fazla Bereketle bollukla olacaksın.Mutlu olmak ilişkini gūzellestirmek istiyorsAN Ruh Zihin Beden tam ve Būtün olan İnsAn, Ego Zihin bilinç altın seni deģil Sen Egonu zihnini bilinç altını yòneteceksin.

Çünkü efendi sensin Orada Òzün yaşatan yaşatanla bir Aldïğin Nefesin birliğin var.Òzdeki bilincin var.En güzel ilişkin beklentilerini kaldırdığında oldurtmak ıstediğin her ne ise ona yôneldiğinde Òzden hissettiğinde oluşacaktır.? Egosu yüksek olan ÏnsAN bu dünyada hiçbir zamAN çok bir şey kazanamaz.. Düşün üzerinde yaşadiklarinin İnsan ne kazanırsa bilincindeki Allah(c.c) vermiştir, kaybetmişse yine bilincinden yaradan dan gelir.
Biz gelip gideriz o ayrı ama ruhumuz doymak bilmiyorsa,Besleyemiyorsak O Òzū eksik kalır Ruhun aç olursa bedende aç kalır. İnsan doymaz şununla ya da bununla. Doymak mı istiyorsun, içine dönmek mana Alemini genişletmek sevmek zorundasın O güzelim Varlïğınï.Ônūne gelene kizarak değil hoşgòrünle konusmalisin.Òzden Herşey Bende başlar. Bende biter.Hayat Yaşam Nefes ol..Aşk ile

Nimet RAMOĞLU

src haber

Etiketler: »
Share
481 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+7 = ?