• Ender Gül Anaokulu
  • nartanem anaokulu
  • eso erhan sarıca okulları

logo

Elaziz Kültür Evi Açıldı

27 Ocak 2019 pazar günü Elaziz Kültür Evi’nin açılışı yapıldı.
Elaziz kültür evinin açılışına İstanbul Milletvekili Mustafa ATAŞ,Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat ALATEPE,Esenyurt Ak Parti İlçe Başkanı Yasir ÇELİK,Esenyurt Ak Parti Belediye Başkan Adayı Azmi EKİNCİ ,Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı Mustafa Necati IŞIK ,src haber genel yayın yönetmeni Ayşegül SARICA,çok sayıda davetli,basın mensupları ve Elazığlılar katıldı.
Azmi EKİNCİ; Elaziz Kültür Evi’nin Elazığlı hemşehrilerimize ve ilçemize hayırlı hizmetlere vesile olmasını diliyorum.dedi.
Azmi EKİNCİ ; Elaziz Kültür Evi’nin açılışını İstanbul Milletvekilimiz Mustafa Ataş, Esenyurt Belediye Başkanımız Ali Murat Alatepe, İlçe Başkanımız Yasir Çelik ve Beylikdüzü Belediye Başkan Adayımız Mustafa Necati Işık ile birlikte gerçekleştirdik. Elaziz Kültür Evi’nin Elazığlı hemşehrilerimize ve ilçemize hayırlı hizmetlere vesile olmasını diliyorum.dedi.
Ali Murat ALATEPE ;Elaziz Kültür Evi’nin açılışını İstanbul Milletvekilimiz Mustafa Ataş, Belediye Başkan Adayımız Azmi Ekinci ve İlçe Başkanımız Yasir Çelik ile birlikte gerçekleştirdik. Tüm Elazığlı hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum.dedi.
src haber

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
524 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+10 = ?