• src nakliyat
  • SERHAT KIRTASİYE&KİTABEVİ ESENYURT
  • SRC SİGORTA

logo

10 Haziran 2018

Erbakan Vakfından Esenyurt iftarı

Savaş Kahriman yeniden büyük Türkiye Platformunu kurduk ,hepinizi iftarımızı katıldığınız için hürmetle selamlıyorum.tekrar hoşgeldiniz.

Erbakan Vakfı Esenyurt Ilçe başkanı Selçuk Güneş Erbakan vakfı Esenyurt ilçe başkanlığı olarak her yıl düzenlenen geleneksel iftar proğramımıza hoşgeldiniz.

Erbakan Vakfı il başkan yardımcısı Av.Halil İbrahim Akyavuz Erbakan hocamızın emaneti emanetimizdir,Dr.Muhammet Fatih Erbakan tarafından kurulan vakfımız sizlerin hizmetinde.iftar proğramımıza hoşgeldiniz.

Erbakan vakfı gençlik kolları eski başkanı Cihan BONCUK ve yardımcısı Önder YALÇIN’a ilçe başkanı Selçuk GÜNEŞ tarafından hediye takdim edildi.

Proğrama Esenyurt Belediyesi Başkan Yardımcısı Hayrettin BABAHAN,Matrix Muhasebe Adına Fatih Kadir ŞENTURK ,çok sayıda davetli ve basın mensupları katıldılar.

Ilçe başkanı Selçuk Güneş;Erbakan Vakfı ve Yeniden büyük Türkiye platformu olarak yapmış olduğumuz iftar programına katılan.
Şahsım ve yönetimde ki arkadaşların çok sevdiği değerli büyüğümüz SP Milletvekili adayı Hasan Kara İnönü Mahallesi muhtar adayı Necati Karakaya Ak parti ilçe başkan yrd Alican Gökçe Belediye başkan yardımcısı
Sayın Hayrettin Babahan’a ,iş adamı Levent Çifci,Fatih Kadir ŞENTÜRK,
Erdinç Davsan Mehmet Gaylan Dilaver Ablak Medet Çakar Fayyaz Berker ilkokulu müdürü Erhan SARICA’ya, İl başkan yardımcılarımız
Av.İbrahim Halil Akyavuz, Osman Uçar,
Bilal Bilen ,bölge başkanımız Adil Fırat ,Beylikdüzü ilçe başkanımız Ahmet Sağlam, Değerli kardeslerim
Emir Efe Görmüş ,Ergin Görmüş ,Caner Yıldız ,Ayhan Yilmaz ,Savaş Tan ,Güven Çifci
Taner Yıldız Muzaffer Güneş ve diğer katılan herkese teşekkür ederim
Bu programa emeği geçen yönetim kurulu arkadaşlar
Çelik İnan Savaş Kahriman Ismail Özbek
Sinan Bayram Arif Şerefoğlu Emrah Raşitoglu Mehmet Sabır Aygül Tolga Çifci Osman Can Orhan Varlı Gençlik kolları ve Hanım komisyonuna teşekkür ederim.dedi.

 

src haber –  src ajans

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
1080 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+1 = ?