• src nakliyat
  • SERHAT KIRTASİYE&KİTABEVİ ESENYURT
  • SRC SİGORTA

logo

Esenyurt Eğitim Bir-Sen Tarkan ATMACA dedi

 

 

İstanbul 5 Nolu Şube Esenyurt Eğitim Bir Sen ilçe başkanlığı ve delege seçimi 14 Ekim pazar günü tamamlandı.

Demokrasi şölenine katılan ve oy kullanan üye sayısı 1347 oldu.

İstanbul 5 nolu şube ilçe seçimlerinin sonuncusu Esenyurt ilçesinde gerçekleşti. Seçimlere Esenyurtlu eğitimcilerin yanı sıra stk lardanda katılım oldu.Avcılar eğitim Bir-sen ilçe başkanı Sinan OKUMUŞ ve Küçükçekmece ilçe başkanı Yusuf SABAZ da katılımcılar arasındaydı. Esenyurtta Eğitimcilerin Yüksek katılımın sağlandığı demokrasi şöleninde kazanan Eğitim Bir Sen oldu. Nöbeti devralan Tarkan Atmaca’yı ve başkan adayı Menderes Üstün’ü tebrik ediyoruz. Esenyurt a geçmiş dönemde hizmet eden Resul Aydogan başkanımıza da emeklerinden dolayı teşekkür ederiz. Tüm arkadaşlarıma Rabbim hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin inşallah.

Küçükçekmece Eğitim bir-sen başkanı Yusuf SABAZ; 5 nolu şube ilçe seçimlerinin sonuncusunu Esenyurt ilçemizde gerçekleştirdik. Yüksek katılımın sağlandığı şölenimizde kazanan Eğitim Bir Sen oldu. Nöbeti devralan Tarkan Atmaca başkanımı ve başkan adayı Menderes Üstün hocamızı tebrik ediyorum. Esenyurt a geçmiş dönemde hizmet eden Resul Aydogan başkanıma da emeklerinden dolayı teşekkür ederim. Tüm arkadaşlarıma Rabbim hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin inşallah.Dedi.

Tarkan ATMACA ;

5 Nolu Şube Esenyurt Eğitim Bir Sen ilçe başkanlığı ve delege seçimi 14 Ekim pazar günü tamamlanmıştır.Demokrasi şölenimize katılan oy kullanan 1347 üyemize teşekkürlerimi sunarım.Seçim sonucunda bizlere güvenen bayrağı devreden üyelerimize şükranlarımı sunarım. Beraber yürüdüğümüz yol arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunarım.
Bu seçimde kazanan Esenyurt oldu, sendikamız Eğitim Bir Sen oldu.
Bugünden itibaren görevimizin sorumluluğumuzun ve yükümüzün ağırlığını bilerek tüm üyelerimizin katılımı ile birlik ve beraberlik içerisinde sendikamıza hizmet etmek, devraldığımız bayrağı daha ileriye taşımak gayreti içerisinde olacağız.
Herkesin eşit olduğu, adil ve güvenilir bir ortam oluşturacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.
Seçimin demokrasi şöleni şeklinde geçmesine katkı sunan Menderes Üstün ve ekibine teşekkür ediyorum.
Ziyaretleriyle bizleri onurlandıran 5 Nolu Şube başkan adayımız Yusuf SABAZ başkanıma teşekkür ediyorum.
Sandıkta görev alan sandık başkanlarına ve üyelerine hizmetlerinden dolayı teşekkürlerimi sunarım.
Seçim sonuçlarının Sendikamıza ve Esenyurt’umuza hayırlı olmasını temenni ediyorum.Dedi.

src haber – src ajans

Etiketler: » » » » » » »
Share
649 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+6 = ?