• Ender Gül Anaokulu
  • nartanem anaokulu
  • eso erhan sarıca okulları

logo

05 Aralık 2018

Esenyurt MHP’de Belediye Meclis Aday Adayları Başvuruları Devam Ediyor

Esenyurt MHP’de Belediye Meclis Aday Adayları Başvuruları Devam Ediyor.5Aralık 2018 günü yeni başvurular gelmeye devam ediyor.

Hüseyin KAYA ve Davut GEZER bu gün Milliyetçi Hareket Partisine Adaylık başvuru dosyalarını verdiler.

Çoşkulu bir kalabalıkla ilçe binasına gelen adaylar dosyalarını ilçe başkanına teslim ettiler.

Milliyetçi Hareket Partisi Esenyurt ilçe başkanı Halil KAVAL her iki kardeşimizde çok kıymetli onlarla yürümek bize güç veriyor.Hayırlı olsun dedi.

MHP Esenyurt İlçe Başkanlığımızda Bugün İlçe Yöneticilerimizden Hüseyin KAYA ve Davut GEZER Belediye Meclis Üyesi Aday Adaylığı Başvurularını Yaptılar Çıktıkları Bu Kutlu Yolda Allah Yar ve Yardımcıları Olsun

Davut GEZER;Ya Allah ya bismillah dedik yöneticisi olduğum esenyurt milliyetçi hareket partisinde belediye meclis aday adayı oldum bu kutlu yolda bana destek veren ilçe başkanım halil kaval ve yönetici arkadaşlarıma ve bu özel günde yağmurlu soğuk hava şartlarına rağmen yanimda olan ismini sayamadığım çok değerli arkadaşlarım dostlarıma ve alime ayrı ayrı tskr ederim ne mutlu türküm diyene allah yardımcımız olsun dedi.

Kıymetli Dostlarımız Davut Gezer ve  Hüseyin Kaya MHP Esenyurt Meclis üyeliği adaylık başvurusu yaparak Esenyurta hizmet için yola çıktılar . Bizde bu kutlu günde yanlarında olduk . Rabbim muvaffak eylesin.

Etiketler: » » » »
Share
743 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+10 = ?