• Ender Gül Anaokulu
  • nartanem anaokulu
  • eso erhan sarıca okulları

logo

06 Mart 2017

Esenyurt Özel Eğitim Uygulama İş Okulu Açıldı

Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı olarak çalışacak olan Esenyurt Özel Eğitim Uygulama İş Okulu Açıldı. 6 Mart tarihinde yapılan törenle hizmete açılan Esenyurt Özel Eğitim Uygulama İş Okulu alanında büyük hizmetler verecektir.

Esenyurt Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve Özel Eğitim Uygulama İş Okulu bugün gerçekleştirilen törenle açıldı.  Esenyurt KaymakamıEkrem İNCİ,Esenyurt Belediye Başkanı Necmi KADIOĞLU,Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürü Paşali BEŞLİ,Okul Müdürleri,Öğretmenler .Basın mensupları ve çok sayıda davetli katıldı.

Esenyurt ve çevre ilçelerdende halkın katılımıyla gerçekleşen bu hizmet Esenyut’a değer katacaktır.   Okulun açılışında yaptığı önderlikten dolayı Esenyurt Kaymakamı Ekrem İNCİ’ye ve Katkılarından dolayı eğitim gönüllüsü Belediye Başkanımız Sayın Necmi KADIOĞLU’na şükranlarımızı sunuyoruz.

İlçemiz Mevlana mahallesinde Esenyurt Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce planlanan ve Esenyurt Belediye Başkanlığının destekleriyle 19 derslik, 18 öğretmen ve 55 öğrencisiyle hizmet verecek olan Esenyurt Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve Özel Eğitim Uygulama İş Okulu bugün gerçekleştirilen törenle açıldı. Açılış törenine İlçe Kaymakamımız Sayın Ekrem İNCİ, Belediye Başkanınımız Sayın Necmi KADIOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Paşali BEŞLİ, Esenyurt Beyediyesi Başkan Yardımcıları ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürleri katıldı.

Etiketler: » » » » » »
Share
2071 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+2 = ?