• Ender Gül Anaokulu
  • nartanem anaokulu
  • eso erhan sarıca okulları

logo

12 Mart 2017

EMLAK SEKTÖRÜ HAREKETLENDİ

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Esenyurt’ta da 2017 yılında Emlak sektörü hareketlendi.

Gayrimenkul sektörü için 2017 yılı hareketli başladı, 240 ay vade ve faiz indirimi çalışmaları için düğmeye basıldı. Son gelişmeleri değerlendiren My Style Emlak  kurucu ortaklarından Sait  KEMER  “Dar ve orta gelirli aileler de artık hayalindeki eve sahip olabilecek” dedi.

Gayrimenkul sektöründe hareketli günler yaşanıyor. Sektörün önde gelen müteahhitleri Emlak Konut GYO önderliğinde harekete geçti ve 240 ay vade için çalışmalara başladı. Ayrıca düşük faizli kredi konusunda da düğmeye basıldı. Bu konuda My Style Emlak  kurucu ortaklarından Sait  KEMER bir değerlendirme yaptı.

Türkiye ekonomisinde kilit rol Gayrimenkul sektörünün

“Emlak Konut GYO önderliğinde başlatılan çalışmayı destekliyoruz. Gerçekten bu hamle hem sektörün hareketlenmesini hem de dar ve orta gelirli insanların da hayalini kurduğu gayrimenkule ulaşmasını sağlayacaktır” diyen. Gayrimenkul sektörünün, Türkiye ekonomisinde kilit rol oynadığına dikkat çeken My Style Emlak  kurucu ortaklarından Sait  KEMER Yapılan çalışmada sadece 240 aya çıkarılmasıyla sınırlı olmadığının altını çizen Sait KEMER, “Bilindiği gibi faiz oranlarında da ciddi düşüşler konuşuluyor. Böylece ekonomide hareketlilik de yaşanacaktır. Bu çalışmanın vatandaşlarımız için altın fırsat olduğunu söyleyebilirim” ifadesini kullandı.

Kentsel Dönüşüm Emlak Sektörünün Lokomotifi

Günümüzde ekonominin kilitlendiği sıralarda Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin kentsel dönüşüm hakkındaki sözlerini de destekleyen Sait KEMER, “Sayın Özhaseki, 50 bin yapının yani yaklaşık 250 bin konutun riskli olduğunu söylemişti. Bu ve benzer çalışmalar kentsel dönüşümü de hızlandıracak, daha güvenli bir Türkiye’de yaşamamızı sağlayacak” yorumunu yaptı.

 İstanbulun Gelişen İlçesi  Esenyurt

My Style Emlak  kurucu ortaklarından Ümit AKKOÇ’da bir değerlendirme yaptı. İstanbulun gelişen ilçesi  olan Esenyurt’ta emlak sektörü hareketli günler yaşıyor.Sektörün güzel günler geçiriyor,   sektör canlandı dahada canlanacak dedi.

 My Style Emlak Hakkında:

2013 yılında kurulan My Style Emlak ’ın ortakları arasında Sait KEMER,  ve Ümit AKKOÇ bulunuyor. Gayrimenkul geliştirici firmalara satış desteği sunan My Style Emlak, lokasyon analizleri, fizibilite çalışmaları, satış ofisi yönetimi, arazi seçimi ve konsept danışmanlığıyla projelere hayat veriyor.

 

 

Etiketler: » » » » »
Share
1634 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+4 = ?