• src nakliyat
  • SERHAT KIRTASİYE&KİTABEVİ ESENYURT
  • SRC SİGORTA

logo

Esenyurt’ta Karne Sevinci

Esenyurt’ta binlerce öğrenci karne sevincini birlikte yaşadı .

Yıl sonu kapanış töreni Feyyaz Berker İlkokulunda yapıldı.Törene Esenyurt kaymakamı Ekrem İNCİ,Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat ALATEPE,Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürü Paşali BEŞLI,şube müdürleri,okul müdürleri,özel kurum ve kuruluşların temsilcileri,siyasi parti temsilcileri,öğrenciler ,veliler ve çok sayıda davetli katıldı.

Esenyurt kaymakamı Ekrem İNCİ:Esenyurtta eğitime büyük önem verdiklerini belirterek, “Bunun için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. İlçemize yeni okullar kazandırıyoruz. Bu hafta 2 okulun daha temelini attık. Önümüzdeki sömestr dönemine kadar 20 yeni okul açılacak” dedi

Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat ALATEPE: eğitimde ,hizmette emrinizdeyiz Esenyurt ,bu mutlu günde sizlerle olmaktan çok mutluyum dedi.

Alatepe’den öğrencilere davet…
İlkokul öğrencilerine karnelerini dağıtan Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, onlara yazdığı mektupla yaz tatilinde belediyeye ait kültür ve spor merkezlerinde vakit geçirmeye davet etti.

Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürü Paşali BEŞLI:2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Sene Sonu Kapanış Törenini Feyyaz Berker ilkokulunda gerçekleştirdik. Eğitim-Öğretim faaliyetlerinin yürütülmesinde emeği geçen herkesi tebrik eder, tüm öğrencilerimize,öğretmenlerimize ve idarecilerimize huzur içinde bir tatil geçirmelerini temenni ederim,dedi.

Feyyaz Berker İlkokulu Müdürü Erhan SARICA konuşmasında;2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Sene Sonu Kapanış Törenini Esenyurdun incisi Feyyaz Berker ilkokulunda gerçekleştiriyoruz. Eğitim-Öğretim faaliyetlerinin yürütülmesinde emeği geçen herkesi tebrik eder, tüm öğrencilerimize,öğretmenlerimize ,velilerimize,okula bir tek damla teri dahi geçen herkese teşekkür ediyorum, huzur içinde bir tatil geçirmelerini temenni ediyorum.

Yıl sonu kapanış törenimize katılan katılamayan herkesi en kalbi duygularımla selamlıyorum. Tüm haziruna Teşekkür ederim.Feyyaz Berker ilkokulu artık bir marka , biz kocaman bir Aileyiz,
Sizleri Tüm kalbi duygularımla selamlıyorum .tekrar hepiniz hoşgeldiniz dedi.

 

Etiketler: » » »
Share
1117 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+6 = ?