• Ender Gül Anaokulu
  • src eğitm kurumları

logo

Esenyurt’ta Muhtardan Kitap Kampanyası

Akevler Mahalle Muhtarı Süheyla Karademir’den örnek kampanya

Bayan Muhrarın düzenlediği Kitap kampanyamıza destek çığ gibi büyüyor.

Süheyla Karademir;Aile Hekimlerimizin, mahalle sakinlerimizin katkılarıyla Rekor kitap bağışına koşuyoruz.

Sizlerle yapılan her şey beni her zaman mutlu ediyor. Iyiki Varsınız.Kampanyamız 10Şubat tarihine kadar devam ediyor Katkılarınızı bekliyorum. Dedi.

IBB Muhtarlıklar müdürlüğü ve İstanbul muhtarları iş birliği ile Anadolu’daki Mardin ve Tunceli illerimizdeki kütüphanesi olmayan okullarimiza kütüphane kurmak. Kütüphaneler haftasında açılışı yapılmak üzere yapılan bir Proje. Ben bu projeye rekor kitapla destek olmak istediğim için sosyal birsey olduğu için sahiplendim.

Kitaplar bizden, raf, masa, bilgisayar ve lazım olan diğer ekipmanlar Ibb kütüphaneler müdürlüğü be müzeler müdürlüğü tarafından yapılarak okuldaki öğrencilerimizin kullanimina sunulacak.

Istanbul da 959.muhtar var ve buna destek olan pek kimse yok. Bende elimden geldiğince bir rekabet ortamı yaratarak paylaşarak bu projeye katkı sunanlari onure ederek kitap sayısını arttırmak istedim.Birşeyi sahiplenmek çok önemli dedi.

Seve isteye emek , zaman veriyor çaba gösteriyorsunuz. Örnek oluyor konuşuluyor takdir görüyorsa ve yaptığınız her şeye güven duyuluyorsa benim için daha güzel bir şey daha olamaz.

 

Esenyurt yeni bir marka ile buluşuyor.

Yerli ve milli bir marka doğuyor.

“src esenyurt”

Etiketler: » » » » » »
Share
379 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+8 = ?