• Ender Gül Anaokulu

logo

13 Eylül 2017

Esenyurt’ta Sünnet Şöleni

Esenyurt Belediye Başkanımız Sayın Necmi Kadıoğlu üçbin Çocuğu Sünnet Ettirdi Sünnet Şöleni Çok Yoğun Ve Karabalıktı

Esenyurt’ta Her yıl tekrarı  düzenlenen toplu sünnet şölenine Üç bin çocuk ve aileleri katıldı. Geleneksel Esenyurt sünnet şölenine katılanlar Berdan Mardini’nin şarkılarıyla coştu..Geleneksen sünnet şöleninde   çocuklar Mardini ile sahneye çıkarak şarkılar söylediler.
Esenyurt Belediyesi tarafından Esenyurt Stadı’nda geleneksel olarak düzenlenen toplu sünnet şöleni, 3 bin çocuğu ve ailelerini  bir araya getirdi. Geleneksel Sünnet Şölenine Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, çocuklar, aileleri ,Basın mensupları ve çok sayıda vatandaş katıldı. İlçede yaşayan 3 bin 25 çocuk ücretsiz şekilde belirlenen tarihlerde sırayla sünnet olacak.
Esenyurt Stadı’nda düzenlenen sünnet şöleni, çocuklar için özel hazırlanan palyaço gösterileriyle başladı. Konser ve çeşitli oyunlarla devam eden şölende çocuklar ve aileleri keyif dolu anlar yaşadı. Şölende sahne alan Berdan Mardini çocukları da sahneye alarak hep birlikte şarkılar söyleyip halay çekti.Geleneksel Sünnet Şölenine Katılan src haber genel yayın yönetmeni Ayşegül SARICA şöyle konuştu:Esenyurt Belediyesini bu hizmetinden dolayı kutluyorum,Belediye Başkanımız Necmi KADIOĞLU’nu Esenyurt’a yaptığı özverili çalışmalarından dolayı kutluyorum dedi.

Etiketler: » » » » » » » » » » » »
Share
660 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+8 = ?