• Ender Gül Anaokulu

logo

Evden Eve Taşımacılık Ciddi Bir İştir

Yaz aylarının gelmesi, okulların tatile girmesi, memur ve işçi yayınlarının yapılıyor olması bu günler de Evden Eve Taşımacılıkta yoğun günler yaşanmasına sebep oluyor.  Bizde src haber medya ailesi olarak bu işi sizin için araştırdık, işin uzmanına sorular sorduk.

SRC NAKLİYAT Yönetim Kurulu Başkanı Ercan SARICA‘ya merak edilen soruları sorduk.

Evden evede bu yoğunluk neden?

SRC NAKLİYAT Ercan SARICA:  Arkadaşlar yaz aylarının gelmesi ve okulların tatile girmesiyle memur atamaları ve il içlerinde ev taşınmalarının artması ile yoğun tempolu bir döneme girdik.

Evden Eve Taşımacılıkta nelere dikkat etmeliyiz?

SRC NAKLİYAT Ercan SARICA:  Tüm taşınma ve nakilleriniz de önceliğiniz eşyaların kaliteli ve güvenli taşınması olsun aşırı ucuz nakil ve taşımalara rağbet etmemenizi naçizane tavsiye ederim

Evden Eve Taşımacılıkta ucuzluk neyin göstergesi.  

SRC NAKLİYAT Ercan SARICA :    Çünkü; maliyet düşürüldükçe iş ve işçilikteki kalite ortadan kalkar ve kalifiye olmayan ucuz işçilikle yaptırılan işler canınızı sıkar ve bütçenize ciddi zararlar verebilir.bu sebeple ucuz değil güvenilir firmaları tercih edin.

Evden Eve Taşımacılığın Hukiki boyutu nedir?  

SRC NAKLİYAT Ercan SARICA :   Evden Eve Taşınma işlemlerinizde tecrübe sahibi, tanınmış, tavsiye edilen ciddi firmalar olmadan anlaşma yapmamanızı ve anlaştığınızda da bu işi yazılı nakliye sözleşmesi ile sağlama almanızı, olumsuzluk halinde kendinizi hukuken koruyacak bir belge almanızı tavsiye ederiz.

Bizlere vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkür eder, hayırlı, kazançlı, kazasız belasız günler dileriz. 

SRC NAKLİYAT Ercan SARICA : Bana bu fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Kamuoyunu bilgilendirmek çok önemli. Amacımız sadece para kazanmak değil, insanların huzur ve rafahınıda düşünmek ,taşınmak çile olmasın,keyifli bir işe dönüşsün, iyi tatiller

Etiketler: » » » » » » » »
Share
854 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+9 = ?