• src nakliyat
  • SERHAT KIRTASİYE&KİTABEVİ ESENYURT
  • SRC SİGORTA

logo

FETÖNÜN Saga Görünümlü Mesaj Programı Deşifre Oldu

FETÖNÜN Yeni  Mesaj Programı Deşifre Oldu

FETÖ FETÖ/PDY mensuplarının deşifre olan kriptolu haberleşme ağı ‘ByLock’un ardından Candy Crush Saga Görünümlü Mesaj Programını itirafçı olan örgüt üyelerine motive etmek amacıyla kullandığı gündemde bomba etkisi yarattı. Demek FETÖ örgütünün 15 Temmuz Darbesinde Halkın Milli Direnişi karşısında uğradıkları zillet demek yetmemiş olmamalı ki mart ayından beri devreye soktuğu SAGA görünümlü bu mesaj programı ile üyelerine motife etme amaçlı mesajlar verdiği tespit edildi.

FETÖ: İŞKENCE GÖRDÜK DİYE ŞİKAYETTE BULUNUN

Candy Crush Saga bildiğiniz üzersosyal medyada herkesin severek oynadığı eğlenceli bir oyun programı. İşte bu SAGA görünümlü program ile örgüt üyelerine işkence gördüklerine sair şikayette bulunması için talimatlar verildiği saptandı.Bununla da yetinmeyen FETÖ terör örgütü Avrupa İşkenceyi Önleme Komitesi’ ve ‘Birleşmiş Milletler İnsan Hakları Yüksek Komiserliği’ne başvurulduğunu kendilerine yardım edileceğine dair üyelerine mesajlar verdiği öğrenildi

FETÖ. ALLAH SİZİ KENDİNİZE GELMENİZ İÇİN UYARDI

FETÖ örgüt üyelerine Allah size kendinize gelmeniz için uyardı ve  bunun için sizlere yeni yöntemler de öğretti. FETÖNÜN yeni uygulamaya soktuğu SAGA programı ile verdiği mesajlarda Vifak ve ittifakımızı pekiştirdi gibi Osmanlı kelimelerden oluşan ifadeler kullandığı görüldü. Öte yandan FETÖ Örgütü üyelerine bu olaylar sizleri Kötü ruhlardan ayırdı ve münafıkları gösterdi gibi ifadeler kullanması FETÖNÜN hain yüzünü bir kez daha ortaya koydu. Bu programın nasıl yüklendiği kimler tarafından kullanıldığına sair çalışmalar devam ediyor. Allah Milletimize ve devletimize zeval vermesin.

 

Dilek Soyak

Etiketler: » » » » » » » »
Share
2266 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI