• src nakliyat
  • SERHAT KIRTASİYE&KİTABEVİ ESENYURT
  • SRC SİGORTA

logo

Final, okulları ile her yerde

 

Yönetim kurulu başkanlığını İbrahim Taşel’in yürüttüğü Final Eğitim Kurumları’nda geçmişi 35 yıl öncesine dayanan dershanelerin temel liseye dönüşüm süreci tamamlandı. Yeni dönemde binlerce gencin başarı için yine Final’i tercih etmesi bekleniyor.

‘Eğitimciler göz bebeğimizdir’ diyen Taşel, ”Final’in eğitim kadrosu yılların imbiğinden süzülen deneyimli bir ekiptir. 30 yıldır birlikte çalıştığımız öğretmenler var. Her yıl bünyemize kattığımız genç arkadaşlarımız deneyimli ekibin katkısıyla okullarımıza kazandırılıyor. Final’de deneyim ve dinamizmi birleştiren bir öğretmen profili var. Bu ekiple yine başarıya odaklandık. Her yıl ilk 1000’e giren öğrencilerin yüzde 35 civarındaki bir bölümünü Finalliler oluşturuyor. Artık okullarımızda da başarı geleneğini sürdüreceğiz” mesajı verdi.
Final Okulları olarak önceliklerinin düzgün insan, dürüst vatandaş yetiştirmek olduğunu vurgulayan Taşel, ”Bu nedenle; bilimsel projeler ve girişimcilik çalışmalarına, değerler ve duygu eğitimine, kendini ifade edebilen, okuyan, düşünen, analiz ve sentez yapabilen bireyler yetiştirmeye öncelik veriyoruz” dedi

 

 

 

 

 

 

 

 

kaynak:yeniakit.com.tr

.

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
777 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+10 = ?