• src nakliyat
  • SERHAT KIRTASİYE&KİTABEVİ ESENYURT
  • SRC SİGORTA

logo

Garanti Bankası 1 yıldır Kredi Kartı Borç Ekstresi Yolladı: Sorunca da İsim Benzerliği Dedi

Tesadüfen eşimin mailinde Kasım 2016’dan beri Garanti bankası kredi kartında gelen borç ekstrelerini gördüm. Oysa Garanti Bankası kredi kartımızın olmadığı gibi, kart başvurumuz dahil yoktu. Ama Ekstrelere göre eşimin adına geçen sene çıkmış ve ödenmemiş iki tane kredi kartı görünüyordu. Duru muyum hemen Garanti Bankası müşteri hizmetlerini aradım. Eşimin adına çıkarılmış görünen ve Garanti Bankası tarafından e-mail adresimize gönderilen sözde kredi kartına  ait kredi kartı müşteri numarası vs bilgileri vermesine rağmen, müşteri hizmetlerinin eşime verdiği cevap aynen şöyle; Beyefendi sistemde sizin adınıza çıkartılmış her hangi  bir kredi kartı yok sadece İsim benzerliği oldu. O zaman sadece isim değil,  vatandaşlık numarası arasında da bir benzerlik var ki adımıza çıkmış görünen 2 adet kredi kartının borç Ekstreleri 1 yıldır bizim mailim ize geliyor. Garanti Bankası gibi bir banka nasıl olur da ? müşterisinin isim benzerliği ile vatandaşlık numarası arasında ki benzerliği ayıramaz? 

Garanti Bankasının Yapmış Olduğu Vurdumduymazlık mıdır? Yoksa Ekstrelerde ki Kart Bize mi Ait Kesin Bilgi Verilmemektedir.

Garanti Bankası İsim benzerliğinden dolayı geçen sene kasımdan beri bu ekstrelerini bize yolluyor. İsim  ile Vatandaşlık numarası arasında bir benzerlik mi  var? Bu kredi kartı borç ekstreleri 1 yıla yakın süredir itina ile eşimin mailinize yolluyor. Bu Garanti  Bankasının yapmış olduğu vurdumduymazlık mıdır? Yoksa isim benzerliğinden bizim adımıza çıkmış iki adet kredi kartı var mı? Bunun hakkında da henüz kesin bilgi verilmemektedir.
SMLXL

 

Garanti Bankası 1 yıldır Kredi Kartı Borç Ekstresi Yolladı: Sorunca da İsim Benzerliği Dedi
Geçen senenin kasım ayından beri Garanti Bankası tarafından isim benzerliğinden dolayı adımıza çıkmış görünen kredi kartlarına ait dolayı e-mail adresimize yollandı. Bunun Garanti Bankası gibi bir banka tarafından fark edilmemesi ve düzeltilmemesi gerçekten de şaka gibi.  Olur da bir gün sizinde başınıza gelirse müşteri hizmetlerinden duyacağınız cevap İSİM Benzerliği olacaktır. Biliniz istedim.
SMLXL

 

GARANTİ BANKASININ SAYIN MÜŞTERİ YETKİLİLERİ

Garanti Bankasının Sayın müşteri hizmetleri yetkilileri iddia ettiğiniz üzere bu ,ki kredi kartı bizim değilse, Garanti Bankası nasıl olur da müşteri ismi ile vatandaşlık numarası Kredi kartı arasındaki benzerliği ayıramadı? 1 yıldır itina ile e-mail adresimize kredi kartı borç ekstreleri yolladı. Madem bu kredi kartları bize ait değil neden güvenliğiniz açısından bilgilerinizi güncelleyin maili de yollama zahmetinde bulundunuz? Neden sorduğumuz sorulara net bir cevap veremediniz…

DİLEK SOYAK

Etiketler: » » » » »
Share
1021 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+3 = ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI