• Ender Gül Anaokulu
  • nartanem anaokulu
  • eso erhan sarıca okulları

logo

25 Mart 2018

Gaziantep İl Başkanı Halit Gündoğan oldu

Diriliş Gençlik Federasyonu Gaziantep İl Başkanı Halit Gündoğan oldu

 

 

 

Hafta içinde sürpriz bir sekilde Diriliş Gençlik Federasyonun Gaziantep il Başkanlığına ismi geçen Halit Gündoğan dün aksam İstanbulda yapılan genel merkez toplantısında resmen atandı.

Diriliş Gençlik Fedarasyonu Genel Merkezinde yapılan toplantıya Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış’ın yanısıra Ak Parti Millet Vekili Cuma İçten, Diriliş Gençlik Fedarasyonu Genel Başkanı Berivan Algın, Teşkilat Başkanı Şafi Öztekin, ve Genel Merkez yönetim kurulu hazır bulundu.

 


Yapılan istişarelerin ardından Diriliş Gençlik Fedarasyonu Gaziantep il Başkanlığına Halit Gündoğan atandı. Başkan Gündoğan’nın Rozetini Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış, ve Ak parti Milletvekili Cuma İcten taktı.

“TECRÜBE VE BİRİKİMLERİMİ ÜLKEMİN HİZMETİNE HARCAMAK BENİ MUTLU EDİYOR”

Diriliş Gençlik Fedarasyonu Gaziantep İl başkanı Halit Gündoğan, ” böylesi önemli bir görevde bulunmanın büyük sorumluluklar taşıdığını belirterek, “Sorumluluk almayı severim. Tecrübe ve birikimimi ülkemin hizmetine harcamak beni mutlu ediyor. Bu görevi bize layık gören Genel Başkanımız Berivan Algın ve Teşkilat Başkanımız Şafi Öztekin’e teşekkür ediyorum. Ülkemizin birlik ve beraberlige ihtiyacımız olduğu bugünlerde ülkemize karşı sorumluluğumuz var. Diriliş Gençlik Fedarasyonu Gaziantep il Başkanı olarak sorumluluklarım çok. Bu sorumluluklarımızı Genel merkezimizle ve Teşkilat arkadaşlarımla birlikte uyum içerisinde yerine getirmeye çalışaçagız ve bizi bu göreve layık görenleri bir kez daha teşekkür ediyorum.”

HABER Müslüm  OKATAN/ İSTANBUL

 

Etiketler: » »
Share
852 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+10 = ?