• Ender Gül Anaokulu
  • nartanem anaokulu
  • eso erhan sarıca okulları

logo

16 Şubat 2019

Gençler Buluşuyor Programı Esenyurt’ta

Esenyurt’ta “Gençler Buluşuyor” programı yapıldı.

16 Şubat 2019 günü Esenyurt’ta “Gençler Buluşuyor” programı yapıldı. Proğrama Ak Parti genel başkan vekili Numan Kurtulmuş,Esenyurt İlçe başkanı Yasir Çelik,Esenyurt belediye başkanı Ali Murat Alatepe, kurucu belediye başkanı Necmi Kadıoğlu, Ak Parti Esenyurt belediye başkan adayı Azmi Ekinci ,Ak parti gençlik kolları başkanı Resul EKİZ, Duygu Koç Şimdi,Ak parti Esenyurt Belediyesi Meclis üyesi aday adayı Erhan KARAKOÇ,Genel merkez MKYK üyeleri, İl başkan yardımcıları, il yönetim kurulu üyeleri, teşkilat mensupları, basın mensupları katıldılar.

Ak parti gençlik kolları başkanı Resul EKİZ

;Bugün düzenlemiş olduğumuz “Gençler Buluşuyor” programımıza katılan ve bizleri yalnız bırakmayan başta genel başkanvekilimiz sn. Numan Kurtulmuş’a, İlçe başkanımız sn. Yasir Çelik’e, belediye başkanımız sn. Ali Murat Alatepe’ye, kurucu belediye başkanımız sn. Necmi Kadıoğlu’na, belediye başkan adayımız sn. Azmi Ekinci’ye, genel merkez MKYK üyelerimize, İl başkan yardımcılarımıza, il yönetim kurulu üyelerimize, teşkilat mensubu arkadaşlarımıza, programımızın hazırlanmasında emeği geçen tüm doatlarıma ve programımıza katılarak bizleri onurlandıran tüm Esenyurt’lulara ayrı ayrı teşekkür ediyorum.dedi.

Ak Parti Esenyurt Belediye Başkan Adayı Azmi EKİNCİ;  “Bir gençlik, bir gençlik, bir gençlik… Zaman bendedir ve mekan bana emanettir şuurunda bir gençlik.”

Gençlik Kolları İlçe Başkanlığı’mızın düzenlediği “Esenyurt’lu Gençler Buluşuyor” programında ülkemizin en büyük gücü ve varlığı olan gençlerimizle bir araya gelmekten büyük mutluluk duydum.dedi.

AK Parti Esenyurt İlçe Başkanı Yasir Çelik;Gençlik Kolları Başkanlığımız tarafından düzenlenen “Gençler Buluşuyor” programına Genel Başkanvekilimiz Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, bir önceki dönem Belediye Başkanımız Necmi Kadıoğlu, Belediye Başkanımız Ali Murat Alatepe ve Belediye Başkan Adayımız Azmi Ekinci ile birlikte katılım sağladık. Gençlerin heyecanı ve dava aşkı bizleri çok mutlu etti.dedi.

 

Esenyurt’tan yerli ve milli bir marka doğuyor

“src esenyurt”

Etiketler: » » » » »
Share
312 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+5 = ?