• src nakliyat
  • SERHAT KIRTASİYE&KİTABEVİ ESENYURT
  • SRC SİGORTA

logo

27 Nisan 2017

Göle Bedirhanbey Anadolu İHL Kutlu Doğum Proğramı

Göle Bedirhanbey Anadolu İHL Kutlu Doğum Proğramı

Göle Bedirhan Bey Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından hazırlanan Kutlu Doğum Haftası çerçevesinde düzenlenen gösteriler büyük beğeni topladı. Göle Bedirhan Bey Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğretmen ve Öğrencileri; Kutlu Doğum Gecesi gösterilerini izlemek üzere Göle İMKB YBO Çok Amaçlı Salonun’a gelen izleyicileri hoş bir sergi ile karşıladılar. Göle Bedirhan Bey Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmeni Şuheda DİNÇ tarafından seçmeli ders olarak okutulan Hüsn-i hat sınıfı öğrencilerinin eserlerinin yer aldığı sergi geceye ayrıca renk kattı.

Ardahan İl Milli Eğitim Müdürü Fikret ÇERKEZOĞLU’nun da katıldığı sergi açılışının ardından saat 20.00 civarında başlayan ve çeşitli etkinliklerin başarıyla icra edildiği gösterileri oldukça kalabalık bir izleyici kitlesi coşkuyla takip etti.

 

Ardahan İl Milli Eğitim Müdürü Fikret ÇERKEZOĞLU, etkinliklerin hazırlanmasında emeği geçen başta Okul Müdürü Erdal ÇAKICI olmak üzere Göle Bedirhan Bey Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin yönetici, öğretmen ve öğrencilerini tebrik etti.

Etiketler: » » » » » » »
Share
785 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+5 = ?