• Ender Gül Anaokulu
  • nartanem anaokulu
  • eso erhan sarıca okulları

logo

Güçlü Türkiye, Güçlü Kıbrıs

 

24 Haziran’da ülkemizde yerel seçimler yapılacaktır. Her seçim önemlidir. Siyasi partiler ve adayları demokratik bir yarış yaparak, ülkeyi veya aday oldukları bölgeyi yönetmek için projelerini, yapacaklarını halka, değişik iletişim kanallarını kullanarak anlatmaya çalışırlar.
24 Haziran’da biz Kıbrıs Türkünü da çok yakından ilgilendiren, bizim yaşamımızı direk etkileyecek olan bir çok önemli seçim de anavatanımız Türkiye’de yapılacaktır.
Türkiye 24 Haziran’daki seçimleriyle, hem yüz yıllık sistemini değiştirecektir. Hem de değişecek sistemle, ilk kez ülkenin ufkunu açacak, Türkiye’yi dünyada hak ettiği ilk beş güçlü ekonomi içerisine koyacak güçlü liderini seçmiş olacaktır.
Türkiye, cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı ve onun liderliğinde AK PARTİYİ yeni sistemle güçlü bir şekilde iktidara taşıyarak, ülkenin bölgemizde ilk iki, Avrasya’da ve dünyada ise ilk beş güçlü ekonomi içerisinde yer almasının önünü açmış olacaktır.
Kıbrıs Türkü olarak, koruyucumuz ve kolayıcımız olan anavatanımız Türkiye’nin 1878 yıllarında zayıf düşmesiyle, on yıllarca kendi topraklarımızda, koruduğumuz ve özgürlüklerini verdiğimiz Kıbrıs Ortodox Kilisesi denen garabet organizisyonun mensuplarınca, horlandık, aşağılandık, topraklarımızdan edildik, topraklarımızdan ve evlerimizden kovulduk, hunharca katledildik, toplu katliamlara uğradık, ta ki anavatanımız Türkiye güçlenip de bizi kurtarmaya gelene kadar, uğramadığımız mezalim kalmadı.
1974 yılında anavatan Türkiye’nin uzattığı yardım eli ile özgürlüğümüze kavuştuk, ülkemizin 3’de 1 topraklarını kurtarabildik. Tamamı bizim olan ülkemizin 4’de 3 toprakları, halen o garabet organizasyonun kontrolü altında bulunmaktadır. O garabet organizasyon, Avrupa Birliği denen, hristiyan kulübünün de desteğini yanına alarak, 1974’de kurtardığımız 3’de 1 topraklarımızı da elimizden almak için uğraşmaktadırlar.
Biz Kıbrıs Türkü için en büyük teminat güçlü bir Türkiye’nin yanıbaşımızda dim dik ayakta durmasıdır.
24 Haziran’da anavatanımız Türkiye çok önemli bir yol ayırımının önündedir. Türk milleti ve Türkiye’de yaşayan herkes, bu çok önemli yol ayırımının farkındadır ve birinci turdan güçlü Türkiye’nin mimarı cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı ve onun liderliğindeki AK Partiyi yüzde 55-60 oranında güçlü bir şekilde sandıklardan çıkarıp, anayurdumuz Türkiye’nin önünü açacaktır.

Güçlü Türkiye,
Güçlü Kıbrıs demektir.

Fuat Nasip Nalcıoğlu

src haber KKTC

Etiketler: » » » » » »
Share
1401 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+8 = ?